WiFi Şifre Değiştirme

WiFi şifresi nasıl değiştirilir? – WiFi şifre değiştirme – WiFi Şifresi nasıl bulunur? 192.168.1.1 Tüm modem markalarının Wifi şifre değiştirme ve Wifi Şifre Öğrenme işlemlerini bu konuda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Modemler 192.168.1.1 IP adresi geniş bant yönlendiricileri tarafından yeni bir ağ yapılandırması veya mevcut ayarların güncellenmesi için kullanılmaktadır. 192.168.1.1 IP adresi ev bilgisayar ağlarında kullanıldığı gibi iş bilgisayar ağlarında da kullanılabilir. Modemin ilk kurulumu için modem arayüzüne ulaşmak ve mevcut şifre değişikliği yapmak için bilinmesi gereken IP değeri 192.168.1.1 veya 192.168.1.2 Ip adresleri ile devam etmektedir. Modem IP adresinizi bilmiyorsanız bu konuyu okumanızı tavsiye ediyoruz. >> MODEM IP ADRESİ BULMA <<

Modem arayüzüne giriş yapmak için kullanıcı adı ve şifrenizi de bilmeniz gerekmektedir. Genellikle yeni aldığınız modemin üzerinde varsayılan şifre ve kullanıcı adı yazılıdır. Ancak siz bu bilgileri değiştirdiyseniz ve daha sonra da kullanıcı adı ve şifrenizi unuttuysanız her hangi bir işlem yapmanız mümkün olmayacaktır.

Wifi (Wi-Fi) Şifre Öğrenme!

Eğer Windows işletim sistemine sahip bir bilgisayara sahipseniz ve Wi-fi şifresini öğrenmek istiyorsanız, basit birkaç işlemle bunu gerçekleştirebilirsiniz. Wifi ( Wi-Fi) Şifre Bulma sanıldığı kadar zor bir uygulama değildir. Ancak birazdan vereceğimiz bilgiler Windows Vista, 7, 8, 8.1 ve Windows 10 uygulamaları için geçerlidir. Diğer işlemler için ve cihazlar için sitemizde arama yapın ör: “telefondan wifi şifre öğrenme değiştirme” vb.

Wifi ( Wi-Fi) Şifre Öğrenme için;

  • İlk olarak yapılması gereken bilgisayar ekranınızın sağ alt köşesinde bulunan ağ bağlantınızın gösterildiği simgeye tıklamak.
  • Açılan pencereden “Ağ ve Paylaşım Merkezi” seçeneğine tıklayarak bir sonraki adımda karşımıza çıkan bağlantılar bölümünün hemen yanında yer alan “Kablosuz İnternet bağlantısı” seçeneğine tıklıyoruz.
  • Daha sonra karşımıza çıkan pencerede “Kablosuz özellikleri” bölümünü seçiyoruz.
  • Açılan pencerenin yukarısında yer alan “Güvenlik” sekmesine ve daha sonra açılan pencerenin ardından “Karakterleri göster” kutucuğunu işaretleyip Ağ Güvenlik Anahtarı bölümünde mevcut şifremizi görüyoruz.
Wifi Şifre
Wifi Şifre

Wifi ( Wi-Fi) Şifre Öğrenme, değiştirme, Modem Wifi 192.168.1.1 IP adresi ile ilgili detaylı bilgi ve modem ayarlarının yapılandırılması hakkında daha fazla bilgiye sitemizde arama yaparak ulaşabilirsiniz..

Yazar RenS

Modem Arayüz Geliştirme Programlama. 192.168.1.1 Modem arayüz giriş ve WiFi Şifre Değiştirme.

2 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir