Yürümek için nasıl para kazanılır – para kazanmak için bu uygulamaları indirin

Yürümek için nasıl para kazanılır - para kazanmak için bu uygulamaları indirin

Yürüyüşe çıkmak için para almak kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyor, ancak ister sadık bir yürüyüşçü olun, ister sadece ayak işlerini yürüyerek yapmaktan hoşlanıyor olun, yürümek için para almanın birkaç farklı yolu vardır.

En iyi kısım? Yürüyüş sağlığınız için harikadır. İster yürüyerek kilo vermek isteyin, ister Fitbit’inizdeki adım sayma hedefinize ulaşmak isteyin, günlük adımlarınızı artırmak asla kötü bir şey değildir. Aslında, yürümenin kalp hastalığı, felç, yüksek tansiyon ve kanser gibi durumları önlediği, kardiyovasküler kondisyonunuzu iyileştirdiği ve kemikleri ve kasları güçlendirdiği bulunmuştur.

Daha fazlasını öğrenmek (ve kazanmak) için hevesli bir adım atıcıysanız, spor ayakkabılarınızı ve akıllı telefonunuzu alın ve hemen indirebileceğiniz en iyi uygulamaları bulmak için okumaya devam edin.

Kredi: Getty/ Dougal Waters

Yürümek için nasıl ödeme yapılır – indirilecek uygulamalar

Stepbet (yeni sekmede açılır): Her sabah bağcıklarını bağlayıp kaldırıma çıkmak için motivasyona ihtiyacın varsa, Stepbet yürümeyi bir oyuna, para kazanabileceğin bir oyuna dönüştürür. Oyuncular, her gün kendi kişiselleştirilmiş adım hedeflerine ulaşma yeteneklerine karşı ‘bahse girerler’ ve hedeflerinize ulaşırsanız, kendi paranızı ve ayrıca bir kârı geri kazanabilirsiniz. Formda kalmanıza, para kazanmanıza ve sorumlu olmanıza yardımcı olur.

Kanıt (yeni sekmede açılır): Eskiden Başarı olarak adlandırılan Kanıt, yürümek, yüzmek, bisiklete binmek ve sağlık anketlerine katılmak için para kazanmanıza olanak tanır. Egzersiz aktiviteleri için günde 80 puana kadar ve yemek kaydetme, uykunuzu takip etme veya meditasyon için altı puan kazanabilirsiniz. Uygulama, kazandığınız her 10.000 puan için size 10 ABD Doları ödüyor, bu nedenle büyük miktarda para kazanmanız biraz zaman alacak, ancak yine de her küçük yardımcı oluyor, değil mi?

Sweatcoin (yeni sekmede açılır): Sweatcoin, yürümek için kripto para kazanmanıza izin veren ücretsiz bir uygulamadır. Şirket, “daha sağlıklı bir gezegen inşa etmenin herkesin daha fazla hareket etmesini gerektirdiğine” inanıyor, bu nedenle 2.000 adım atmanın ödülü olarak, çeşitli mal, hizmet ve deneyimlere dönüştürülebilen bir jeton alırsınız. Bu uygulamanın dezavantajı, herhangi bir fitness takipçisine bağlanmamasıdır; bunun yerine, telefonunuzun GPS’ini ve yerleşik ivmeölçeri kullanır, yani tüm kilometrelerinizi dışarıda yapmanız gerekir.

Lifecoin (yeni sekmede açılır): Lifecoin, açık havada yürüdüğünüz veya koştuğunuz için sizi ödüllendiren başka bir uygulamadır. Her koşu veya yürüyüş yaptığınızda, Lifecoin atılan adımları kaydedecek ve bunları farklı ödüller için harcanabilecek Lifecoin’lere dönüştürecektir. Ayrıca, uygulamaya kaydolan aile ve arkadaşlar için Lifecoins kazanabilirsiniz. Önemli bir ödül almak için yeterli puan kazanmanız biraz zaman alabilir, ancak çoğu gün yürüyüşe veya koşmaya gidiyorsanız, arka planda (tam anlamıyla) koşmak için kullanışlı bir uygulamadır.

Charity Miles (yeni sekmede açılır): Millerinizi ürüne dönüştürmeyi tercih ediyorsanız, Charity Miles indirmek için harika bir uygulamadır. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı telefonunuza indirmek (iOS ve Android’de ücretsizdir), hayır kurumunu seçmek ve aktivitenizi kaydetmek. Uygulama, koşma, yürüme, bisiklete binme ve dans etme gibi bir dizi farklı etkinliği izlemenize olanak tanır. Dezavantajı, bu listedeki diğer uygulamaların aksine, aktivitelerinizi kaydetmek için manuel olarak oturum açmanız gerekecek – arka planda çalışmaz.

Mil alın (yeni sekmede açılır): Bu, yalnızca yürüyüş ve koştuğunuz milleri değil, bisikletinizde, arabanızda veya uçakta kat ettiğiniz tüm milleri takip eder. Bazı ödülleri almak için oldukça uzaklara seyahat etmeniz gerektiğinden, en çok taşıtlar için uygundur. Uygulama sadece arka planda çalışır ve ne kadar ileri gittiğinizi kaydeder. Hediye kartları veya özel teklifler için kullanılabilecek ücretsiz puanlar kazanacaksınız.

Sağlıklı ücret (yeni sekmede açılır): Kilo vermek için yürüyorsanız, sağlıklı ücret yolda kalmanıza yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Kilo verme hedefinizi seçersiniz, kendinize bahse girersiniz ve hedefinize ulaşırsanız para kazanırsınız.

köpek gezdiren bir kadının fotoğrafı

(Resim kaynağı: Getty/ Oscar Wong)

Yürümek için nasıl para kazanılır – adım atarken kazanabileceğiniz diğer fikirler

Yukarıdaki uygulamalar, ödüllerle değiştirilmek üzere biriken puanlarda yürüdüğünüz için sizi ödüllendirirken, adımlarınız için daha fazla para kazanmak istiyorsanız, onları bir hobiden daha fazlasına dönüştürmeye değer olabilir. Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? İşte birkaç fikir.

Instacart (yeni sekmede açılır): Süpermarket koridorlarında bir aşağı bir yukarı dolaşmak için para aldığınızı hayal edin. Instacart tam da bunu yapıyor. Bir alışverişçi olmak için kaydolun ve başka birinin yiyeceklerini satın alıp teslim ettiğiniz için ödeme alın. İstediğin zaman çalışabilir ve bahşişlerinin %100’ünü elinde tutabilirsin.

Rover (yeni sekmede açılır): İster köpeğinizi gezdirmek için dışarı çıkıyor olun, ister günlük yürüyüşlerinizde size eşlik edecek dört ayaklı bir arkadaş arıyor olun, köpek gezdirme, yürümek için para almanın bir yoludur. Rover, kendi programınızı ve fiyatlarınızı belirlemenize ve köpekli uykular, köpek gezdirme ve evcil hayvan ziyaretleri için ödeme almanıza olanak tanır.

Wag (yeni sekmede açılır): Wag, diğer insanların evcil hayvanlarını gezdirerek para kazanmanızı sağlayan başka bir köpek gezdirme uygulamasıdır. Programınıza göre çalışabilir, son dakika yürüyüşlerini alabilir veya önceden sahiplerle düzenli yürüyüşler planlayabilirsiniz.

Tailster (yeni sekmede açılır): Köpeğinizin yürümesini daha çok bir işe dönüştürmeyi düşünüyorsanız, Tailster başlamak için iyi bir yerdir. İşletmenizi ücretsiz olarak büyütmenize ve tek bir tıklamayla yerel evcil hayvan sahiplerine teklif vermenize olanak tanır.

TaskRabbit: (yeni sekmede açılır) TaskRabbit, alışveriş yapmak, bahçeye yardım etmek veya teslimatlara yardım etmek olsun, başkalarının ayak işlerini yaparak para kazanmanızı sağlar. Aktivitelerin çoğu, ayaklarınızın üzerinde durmanızı gerektirir ve yürürken kazanmanıza yardımcı olur.

Favor: (yeni sekmede açılır) Başkalarının ayak işlerini yaparak para kazanmanızı sağlayan başka bir uygulama olan Favor, “Koşucu” olduğunuz ve müşterilerine tacolardan kuru temizlemeye kadar her şeyi ve her şeyi teslim ettiğiniz için size ödeme yapar.

Yerel halk turları (yeni sekmede açılır): Doğa yürüyüşü konusunda ciddiyseniz ve insanlarla bölgenizin yerel tarihi hakkında sohbet etmeyi seviyorsanız, neden bir tur rehberi olmak için kaydolmuyorsunuz? Yerel halkın turları, bilginizi başkalarıyla paylaşmanız için size para ödüyor ve bunun yürüyerek olmaması için hiçbir neden yok!

Elbette, yürümek için para almanıza yardımcı olması için hangi uygulamayı indirmeyi seçerseniz seçin, kaldırımlarda yürürken rahat olmak isteyeceksiniz. Yürürken sizi rahat ettirecek en iyi koşu ayakkabılarını ve günlük adım sayınızı takip etmenize yardımcı olacak en iyi fitness takipçilerini özenle seçtik.

Bugünün en iyi Fitbit Charge 5 fırsatları

https://t.myvisualiq.net/impression_pixel?r=hawk-cache&et=i&ago=212&ao=803&aca=123513&si=1943169&ci=234568&pi=356748&ad=-4&advt=1943169&chnl=-4&vndr=1481&sz=8336&u=Encrypted3169 i

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir