Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

Twitter hesabı nasıl silinir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasıl Yapılır?
  4. »
  5. Twitter hesabı nasıl silinir

Twitter hesabı nasıl silinir

Karargaht Karargaht - - 4 dk okuma süresi
2

Twitter’dan ayrılma zamanınızın geldiğine karar verdiyseniz, bir Twitter hesabını nasıl sileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Twitter, başkalarıyla bağlantı kurmak, görüşlerinizi paylaşmak ve insanların günümüzün “trend” konuları hakkında ne düşündüklerini görmek için harika bir yol olabilir. En son haberleri takip etmek için de faydalı olabilir. Ama dürüst olalım – tüm sosyal ağlar arasında Twitter muhtemelen en dikkat dağıtıcıdır. Kesinlikle boş zamanımızın çoğunu silip süpürüyor gibi görünüyor. Ayrıca, tüm reklamları kaydırarak geçmek ve troller, dikkat arayanlar ve diğer sinir bozucu tiplerle uğraşmak can sıkıcı olabilir.

Bazıları, muhtemelen, Elon Musk’un Twitter’ı satın almasıyla, saltanatının nasıl gideceği ve ne tür “ifade özgürlüğü” sağlayacağı konusundaki endişeler nedeniyle ayrılmakla ilgilenecek; onları en iyi Twitter alternatiflerini aramaya bırakabilecek türden bir şey.

Hizmeti daha fazla kullanmak istemiyorsanız hesabınızı aktif tutmak için hiçbir neden yoktur, çünkü bu Twitter’ın gereksiz yere sizinle ilgili kişisel verileri tutmaya devam edeceği anlamına gelir. Bunun olmasını durdurmak ve temiz bir mola vermek için yapabileceğiniz en iyi şey Twitter hesabınızı silmek.

Bununla birlikte, Twitter’da kelimelerin nasıl susturulacağı, Twitter’dan nasıl video indirileceği, Twitter’da nasıl doğrulanacağı ve yeni Twitter yazı tipinin nasıl devre dışı bırakılacağı konusunda tavsiyelerimiz var. Ve bu dört popüler rehberden, insanların nasıl ve neden “kuş uygulamasından” çıkma ihtiyacı hissettiklerini anlamak zor değil.

Ancak daha ileri gitmeden önce, gerçekten yapmak istediğiniz şeyin Twitter hesabınızı silmek olduğundan emin olun. Bu, tüm profilinizin, tüm tweet’lerinizin ve tüm mesajlarınızın kalıcı olarak kaybolacağı anlamına gelir. İstediğinizin bu olduğundan eminseniz, aşağıdaki adımları izleyin.

Burada dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta var – mevcut kullanıcı adınızı yeni bir Twitter hesabında kullanabilmek istiyorsanız, mevcut hesabınızın kullanıcı adını silinmeden önce değiştirdiğinizden emin olun, aksi takdirde kullanımınız kilitlenir. O.

Twitter hesabı nasıl silinir

1. Twitter’ı açın ve henüz yapmadıysanız hesabınıza giriş yapın.

2. Ekranın sol tarafında “Diğer”i ve ardından “Ayarlar ve gizlilik”i seçin.

(İmaj kredisi: Gelecek)

3. “Hesabınız” sekmesinde, “Hesabınızı devre dışı bırakın”ı seçin.

Twitter hesabı nasıl silinir - hesap devre dışı bırakma menüsü

(İmaj kredisi: Gelecek)

4. Hesap silme bilgilerini okuyun ve ardından “Hesabınızı devre dışı bırakın”ı seçin.

Bir Twitter hesabı nasıl silinir - Seçileni devre dışı bırak

(İmaj kredisi: Gelecek)

5. Görüntülenen kutuya şifrenizi girin ve “Devre Dışı Bırak”ı seçin.

Twitter hesabı nasıl silinir - şifre giriş kutusu ve devre dışı bırakma düğmesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

6. Hesabınız şimdi devre dışı bırakılacaktır. Twitter hesabınızı silme konusundaki fikrinizi değiştirirseniz, kalıcı olarak silinmesini durdurmak için hesabınıza tekrar giriş yapmak için 30 gününüz olur.

Her türlü siteden yalnızca fişini çekmekle ilgileniyorsanız, sizi koruduk. Meta’nın popüler hizmetlerinden birinden ayrılmak için bir Instagram hesabını nasıl sileceğiniz ve sizi yeniden faturalandırmasını önlemek için Audible’ı nasıl iptal edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Bir Pinterest hesabının nasıl silineceği, ruh hali panoları oluşturmanın ve düzenlemenin başka bir yolunu bulduysanız kullanışlı olabilir. Ve o uygulamayı çok bağımlılık yapıcı bulursanız, bir TikTok hesabını nasıl sileceğinizi bilmek isteyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir