Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

Sling TV ücretsiz deneme sürümü nasıl edinilir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasıl Yapılır?
  4. »
  5. Sling TV ücretsiz deneme sürümü nasıl edinilir? 2023

Sling TV ücretsiz deneme sürümü nasıl edinilir? 2023

Karargaht Karargaht - - 7 dk okuma süresi
6

Sling TV ücretsiz deneme sürümü istiyorsanız? Seni suçlayamazdık.

Sling en iyi kablolu TV alternatifidir ve lastikleri tekmelemek her zaman iyidir. Talihsiz haber şu ki, bir tane bulamayabilirsiniz – web tarayıcısı olmayan bir akış cihazından kaydolmanız gerekiyor. Yine de tüm yeni aboneler, Sling’in ilk ay ödemenizi yarıya indiren yeni %50 indirim fırsatını alabilir. Mevcut en iyi Sling fırsatı, Google TV ile ücretsiz bir Chromecast’e açılan kapınızdır.

Artık beyzbol lokavtı sona erdiğine göre, MLB canlı yayınlarını arayan herkes Sling Blue’yu kontrol etmelidir, çünkü bir FOX bağlı kuruluşunun bulunduğu seçkin bir pazarda yaşıyorsanız, playofflar için ihtiyacınız olan her kanala sahiptir.

Varsa, Sling TV ücretsiz deneme sürümü, piyasadaki en iyi akış hizmetlerinden birine göz atmanın en iyi yoludur. Kablo kesiciler için Sling, bu pahalı aylık faturadan kurtulmak için en iyi kablolu TV alternatiflerinden biridir. Ancak istediğiniz tüm kanallara sahip olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz, bu nedenle bir abonelik taahhüt etmeden önce test etmek iyi bir fikirdir.

İlk ayınızdan sonra, Sling (en iyi akış cihazlarında bulunur) ayda 35 dolardan başlar ve ESPN ve CNN dahil olmak üzere popüler ağlara erişmenizi sağlar. Ayrıca belirli bölgelerde yerel yayın ağları sunar. Ayrıca Showtime ve Starz gibi ek ekstralar için kaydolabilirsiniz. FuboTV’yi spor kanalları için sevsek de, TNT’nin olmaması (Sling’de), bu kanaldan hiçbir ulusal NBA canlı yayını olmadığı anlamına geliyor.

Hizmet hakkında daha fazla ayrıntı için Sling TV incelememizi okuyun. Rakipleri fiyatlarını yükseltirken, Sling TV paranın karşılığını vermeye devam ediyor. YouTube TV ve Hulu With Live TV artık aylık 65 ABD dolarına mal oluyor. Bu arada, yukarıda belirtilen indirimler hakkında daha fazla bilgi için Sling TV fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Sling TV, arzu edebileceğiniz her kanalla birlikte gelmese de, hem Sling Orange hem de Sling Blue’ya abone olduğunuzda 50’den fazla kanala ve ek bir ücret karşılığında bazı ekstralara sahiptir. Sling TV’nin kanalları ve paketleri ile Sling TV’de programların nasıl kaydedileceğiyle ilgili kılavuzumuza göz attığınızdan emin olun.

Sling TV ücretsiz deneme sürümü: Nasıl kayıt olunur

Aşağıdaki adım yalnızca Sling TV ücretsiz deneme sürümü mevcut olduğunda çalışır. İsterseniz hemen kontrol edin, ancak çalıştıklarını bulamıyoruz. Başka bir seçenek için aşağı kaydırın.

1. Sling.com’da, başlık resminde “Ücretsiz Deneyin” yazan turuncu kutuyu tıklayın Sling’in deneme süresi koşullarının sürekli değiştiğini ve “Bu Teklifi Alın” da diyebileceğini unutmayın.

2. E-posta adresinizi ve yeni bir parola girin ve Kaydol’a tıklayın.

3. Bir hizmet paketi seçin. Seçenekleriniz Sling’in Turuncu, Mavi veya Turuncu-Mavi birleşik paketidir. İşte Sling Orange vs Blue’nun bir özeti. Fiyat farklılıklarına dikkat edin: Orange size ayda 35$’a 30 kanal verir, Blue, ayda 35$’a 50 kanal sunar ve 50’den fazla kanal sunan kombo, ayda 50$’a mal olur.

Yine, deneme süresi her zaman değişiyor, bu nedenle Sling kayıt sayfası biraz farklı görünebilir.Sling TV ücretsiz denemesinde ekstraları seçmeSling TV ücretsiz deneme kurulumunda prim seçme

4. Şimdi ekstra kanal seçenekleri arasında gezinin. Burada, Epix, CMT ve diğerleri gibi ek bir ücret karşılığında daha fazla kanal alıp almamayı seçebilirsiniz. Ayrıca Showtime ve Starz’a kaydolmayı da seçebilirsiniz. Ek olarak, Sling, ekstraları seçerken 50 saatlik Bulut DVR depolama alanına (10 saat ücretsiz olarak gelir) yükseltmenize olanak tanır. Hazır olduğunuzda Devam’ı tıklayın.Sling TV ücretsiz deneme sürümü kurmanın fatura bilgileri

5. Kredi kartınızı girin ve devam edin. Yerinde olsaydım, bu sayfanın üst kısmında listelenen tarih ve saatten birkaç saat önce (en azından) “Sling için ödeme yapmak istediğinizden emin olun” yazan bir hatırlatıcı kurardım. Bu noktadan sonra, Sling kredi kartınızdan otomatik olarak ödeme almaya başlayacaktır.

Sonunda, abonelik sürecini tamamladınız ve içerik izlemeye başlamaya hazırsınız. Bir bilgisayardaysanız, Sling TV Chrome’da kullanılabilir veya uygulamasını makinenize indirmek istersiniz. Apple TV’de veya başka bir cihazda izlemeyi tercih ederseniz, uygulamayı gadget’ın uygulama mağazasından indirmeniz ve kimlik bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ücretsiz denemeye devam etmek istemediğinize karar verirseniz, Sling’i nasıl iptal edeceğinize ilişkin bilgiler burada.

Yukarıdaki yöntemler işe yaramazsa, Sling TV ücretsiz deneme sürümünü almanın başka bir yolu:

Sling uygulamasını veya kanalı bu cihazlardan birine indirirseniz, Şimdi 7 Gün Ücretsiz İzle düğmesini görmelisiniz. Bunu seçin ve Sling TV için ücretsiz deneme sürümü alabilmeniz gerekir.

Amazon Fire TVAndroid’ler (Google Play uygulaması aracılığıyla telefonlar ve tabletler)Android TVApple tvOSiOS ve iPadOS cihazları (Apple’ın uygulama mağazasındaki Sling uygulaması aracılığıyla)LG ve SamsungRokuXbox One’dan Akıllı TV’ler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir