Show Tv Canlı izle | Show Tv Kesintisiz HD Yayını

Show Tv yayınını kesintisiz HD kalitesinde izleyebilir, Yayın akışı ve frekans bilgilere de buradan erişebilirsiniz. Show tv frekans bilgilerine de buradan erişim sağlayabilirsiniz.

Show Tv‘de yayınlanan tüm programları buradan canlı izleyebilirsiniz. Show tv dizileri, Show tv haber ve show tv güldür güldür canlı izleyebilir ve cep telefonundan tablet den her yerden izleyin.

Show Tv Canlı Yayın

Show Tv Genel Bilgiler

Show Tv kanalı,  1 Mart  1991 tarihinde 4 kişi tarafından Fransa’da kurulmuştur. 1 Mart 1992 tarihinde Türkiye’yede Türk kanalı olarak yayın yapmaya başlamıştır. Kanal 1991 yılından başlanarak günümüze kadar idare anlamında çok değişiklikler yapmış bulunmaktadır. Şu Ciner Medya Grubu tarafından idare edilmektedir.

Kanal sahibi Turgay Ciner, hem medya grubunun hem de kanalın sahibi konumunda olmaktadır. 2013 yılından bu yana medya patronluğuna devam etmektedir.

Kanalın genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Kanal sadece ulusal değil yurt dışında da rağbet görmektedir. Frekans bilgileri: TURKSAT 4A üzerinden 12219 H 6500 3/4 frekanslarında çıkmaktadır. Ayrıca D SMART 23. kanal, Digitürk 22. kanal, Filbox 26.kanal üzerinden izleyebilirsiniz.

Yazar Modem

Modem Arayüz Geliştirme Programlama. 192.168.1.1 Modem arayüz giriş ve WiFi Şifre Değiştirme.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir