Samsung Galaxy S22’deki duvar kağıdı nasıl değiştirilir

Samsung Galaxy S22'deki duvar kağıdı nasıl değiştirilir

Telefonunuza kişiselleştirilmiş bir hava katmak istiyorsanız, Samsung Galaxy S22’nizin duvar kağıdını nasıl değiştireceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. İyi haber şu ki, o kadar da zor değil ve seçenekler (neredeyse) sınırsız.

Diğer büyük rakiplerin aksine Galaxy S22 size bazı benzersiz kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Kilit ekranınızda kullanmak için animasyonlu ekran koruyuculardan biri. Veya sürprizlerden hoşlanıyorsanız, her baktığınızda kilit ekranınızın görüntüsünü değiştiren bir kilit ekranı randomizer. Evet, her seferinde! S22’nin diğer ayarlarıyla birlikte, cihazınızı ayırt edici bir şekilde size ait kılmak çok kolay.

Kilit ekranını ve ana ekran duvar kağıdını değiştirmeye başlamak için aşağıdaki adımları izleyin.

Samsung Galaxy S22’de duvar kağıdı nasıl değiştirilir

1. Ana ekranda herhangi bir boş alana basın ve basılı tutun. Sol alt köşede Duvar kağıdı ve stil simgesine dokunun.

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

2. Burada seçim yapabileceğiniz üç seçenek vardır.

galaxy s22 adım 2'de duvar kağıdı nasıl değiştirilir

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

Duvar Kağıdım, önceden indirilmiş bir dizi kilit ekranına ve ana ekran duvar kağıtlarına sahiptir.

Galeri, duvar kağıtları olarak ayarlamak için kendi resimleriniz arasından seçim yapmanızı sağlar. Galeriden seçim yapıyorsanız, aynı fotoğrafı kilit ve ana ekran için ayarlayabilir veya karıştırabilirsiniz.

Kilit ekranı duvar kağıdı hizmetleri, yalnızca telefonunuzu her kullandığınızda kilit ekranınız için farklı bir görüntü seçecek dinamik bir seçenektir.

galaxy s22 adım 2b'de duvar kağıdı nasıl değiştirilir

Duvar kağıtlarım (solda), Galeri (ortada), Kilit ekranı duvar kağıdı servisleri (sağda) (Resim kaynağı: Tom’s Guide)

3. Birini seçtikten sonra duvar kağıdınızın bir önizlemesini göreceksiniz. Burada resminizin boyutunu ve konumunu düzenleyebilirsiniz. Seçiminizi onaylamak için Ana ekran, Kilit ekranı veya Kilitle ve Ana ekranlar’a dokunun.

galaxy s22 adım 3'te duvar kağıdı nasıl değiştirilir

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

Daha fazla Galaxy ipucu

Galaxy telefonunuzu nasıl kullanacağınız konusunda daha fazla ipucu mu arıyorsunuz? Seni koruduk. Galaxy S22’nizde nasıl ekran görüntüsü alacağınızı, Galaxy S22’nizde Bixby’yi nasıl kapatacağınızı veya Galaxy S22’nizi nasıl yeniden başlatacağınızı merak ediyor olun, her şeyde size yol göstermesi için Tom’un Kılavuzuna güvenebilirsiniz.

Daha genel Android ipuçları istiyorsanız, Android’de klavyeyi nasıl değiştireceğimize sahibiz. Ve uygulamalar cephesinde, Android’deki uygulamaları nasıl sileceğinizi ve Android uygulamalarını nasıl güncelleyeceğinizi gösterebiliriz, Android önbelleğini nasıl temizleyeceğiniz de faydalı olabilir.

Diğer seçenekler arasında Android’de bir aramanın nasıl kaydedileceği ve Android’de bir QR kodunun nasıl taranacağı bulunurken, Android’de metin mesajlarının nasıl yedekleneceği ve geri yükleneceği herkes için faydalı olmalıdır.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Buds Live fırsatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir