Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

Samsung Galaxy S22'de ekran kaydı nasıl yapılır?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasıl Yapılır?
  4. »
  5. Samsung Galaxy S22’de ekran kaydı nasıl yapılır? 2022

Samsung Galaxy S22’de ekran kaydı nasıl yapılır? 2022

Karargaht Karargaht - - 3 dk okuma süresi
12

Samsung Galaxy S22’de ekran kaydı oldukça basit ve özelleştirilebilir.

Adından da anlaşılacağı gibi, ekran kaydı işlevini kullanmak, arkadaşlarınızla veya sosyal medyada paylaşmak ve hatta daha sonra başvurmak üzere telefonunuzun ekranında tam olarak gördüğünüzün bir videosunu çekmenize olanak tanır.

Ekran kaydı, çeşitli durumlar için kullanılabilir ve Galaxy S22’nin ekran çizimi ve resim içinde resim kaydı gibi yerleşik seçenekleriyle, süreci çok daha sorunsuz hale getirir. Ayrıca çoğu üçüncü taraf uygulamasına olan ihtiyacı da ortadan kaldırır. Ekran kayıtlarınız galerinize kaydedilir, burada onları daha fazla düzenleyebilir veya doğrudan başkalarına gönderebilirsiniz.

Galaxy S22’nizde ekran kaydına başlamaya hazır mısınız? İşte nasıl.

Samsung Galaxy S22’de kayıt nasıl görüntülenir?

1. Hızlı menüye erişmek için ekranın üst kısmından iki kez aşağı kaydırın.

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

2. Hızlı Ayarlar panelinde, sağ alt köşedeki Ekran kaydedici simgesini seçin.

galaxy s22 adım 2'de kayıt nasıl görüntülenir

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

3. Sesi değiştirmek veya dokunmaları/dokunuşları göstermek gibi kaydınızı özelleştirmek için bazı seçenekler sunulacaktır. Memnun kaldığınızda, sağ alttaki Kaydı başlat düğmesine basın.

galaxy s22 adım 3'te kayıt nasıl görüntülenir

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

4. Kısa bir geri sayım görecek ve ekran kaydınız başlayacaktır.

galaxy s22 4. adımda kayıt nasıl görüntülenir

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

5. Sağ üst köşede resim içinde resim başlatma, üzerine çizim yapma veya kaydınızı duraklatma seçeneklerini içeren bir menü göreceksiniz. Kaydı durdurmak için sağdaki kare Durdur düğmesine dokunun.

galaxy s22 adım 5'te kayıt nasıl görüntülenir

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

Daha fazla Galaxy ipucu

Galaxy telefonunuzu nasıl kullanacağınız konusunda daha fazla ipucu mu arıyorsunuz? Seni koruduk. Galaxy S22’nizde nasıl ekran görüntüsü alacağınızı, Galaxy S22’nizde Bixby’yi nasıl kapatacağınızı veya Galaxy S22’nizi nasıl yeniden başlatacağınızı merak ediyor olun, her şeyde size yol göstermesi için Tom’un Kılavuzuna güvenebilirsiniz.

Daha genel Android ipuçları istiyorsanız, Android’de klavyeyi nasıl değiştireceğimize sahibiz. Ve uygulamalar cephesinde, Android’deki uygulamaları nasıl sileceğinizi ve Android uygulamalarını nasıl güncelleyeceğinizi gösterebiliriz, Android önbelleğini nasıl temizleyeceğiniz de faydalı olabilir.

Diğer seçenekler arasında Android’de bir aramanın nasıl kaydedileceği ve Android’de bir QR kodunun nasıl taranacağı bulunurken, Android’de metin mesajlarının nasıl yedekleneceği ve geri yükleneceği herkes için faydalı olmalıdır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir