Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

PS5'te Uncharted: Legacy of Thieves nasıl yükseltilir - tüm sorularınız yanıtlandı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasıl Yapılır?
  4. »
  5. PS5’te Uncharted: Legacy of Thieves nasıl yükseltilir? 2022

PS5’te Uncharted: Legacy of Thieves nasıl yükseltilir? 2022

Karargaht Karargaht - - 6 dk okuma süresi
2

2022’nin sahip olunması gereken ilk oyunu burada ve oyuncular şimdiden Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ı PS5’e nasıl yükselteceklerini merak ediyor.

Evet, PS4’te Uncharted 4: A Thief’s End ve Uncharted: The Lost Legacy’yi zaten satın alanlar için Sony, oyuncuların kopyalarını PS5’te daha yüksek çözünürlük ve kare hızında oynayacak şekilde yükseltmeleri için bir yol oluşturdu. Ancak sürecin kendisi biraz kafa karıştırıcı.

Aşağıda, Uncharted: Legacy of Thieves’e tam olarak ne zaman ve nasıl yükseltebileceğinizi açıkladık. Ve birkaç temel soruyu hemen yanıtlamak gerekirse: evet, bir maliyeti olacak (10$) ve evet, Uncharted 4: A Thief’s End ve/veya Uncharted: The Lost Legacy’nin fiziksel kopyalarına sahipseniz de çalışır. PS4’te.

PS5’te Uncharted: Legacy of Thieves Collection’a ne zaman geçebilirim?

İnternetteki forumlarda ve mesaj panolarında oyuncular, PS5’te Uncharted: Legacy of Thieves Collection’a tam olarak ne zaman geçebileceklerini soruyorlar. Oyuncular yükseltmeyi 28 Ocak 2022 Cuma günü yapabilecekler.

Ancak henüz PS5’te Uncharted: Legacy of Thieves Collection 10 $ yükseltmesini satın alamazsınız. PlayStation Store’a giderseniz, yalnızca mevcut 50 dolarlık PS5 ön siparişini listeler.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ı nasıl yükseltebilirim?

28 Ocak Cuma günü, Uncharted 4: A Thief’s End kopyanızı ekleyin ve PlayStation Store’a gidin. Orada, The Legacy of Thieves Collection’ı görebilmeli veya arayabilmelisin. Oradayken, yükseltmeyi 10$’a (veya Birleşik Krallık’taysanız 10£) satın alabilmeniz gerekir. Size 10$ seçeneğini göstermiyorsa, doğru sürümü seçmek için üç noktaya (…) tıklayın.

Harika olan şey, PS5’te Legacy of Thieves Collection’ı almak için PS4’te Uncharted 4: A Thief’s End ve Uncharted: The Lost Legacy’ye sahip olmanıza gerek olmaması. Oyunlardan birine sahip olduğunuz sürece, 10$’lık yükseltmeye hak kazanacaksınız.

PlayStation Blog’a göre, fiziksel sahipler Legacy of Thieves Collection’ın yükseltilmiş sürümünün doğru çalışmasını sağlamak için bazı ekstra adımlar atmalıdır.

“PS4 disk kopyalarının sahipleri, PS5 dijital sürümlerini her indirmek veya oynatmak istediklerinde bunları PS5’e yerleştirmelidir.”

Şu anda Uncharted 4’e sahip değilseniz, Best Buy’a gidebilir ve yayınlandığı andan itibaren 20 $ karşılığında alabilirsiniz. Legacy of Thieves Collection’ı almak sadece 10$’a mal olacak. Bu, Legacy of Thieves Collection’ı PS5’te ayrıca satın almaya kıyasla 20$’lık bir tasarruf demektir.

Yenisini almak istemiyorsanız, Uncharted 4’ün kullanılmış kopyalarının eBay’de 8-10 dolar arasında satıldığını görüyoruz.

Ne yazık ki, PS5 Digital Edition Console’a sahipseniz, disk sürücüsü olmadan 400 dolarlık daha ucuz birim, Uncharted 4’e dijital olarak sahip olmanız gerekir. Şu anda, PlayStation Store’daki Uncharted 4: A Thief’s End & Uncharted: The Lost Legacy paketi 40 $ fiyatla satılıyor. Bu noktada, Legacy Collection’ı 28 Ocak’ta 50 $ karşılığında satın alın.

Yalnızca PS+ üzerinden Uncharted 4’e sahipsem Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ı yükseltebilir miyim?

İşte hızlı cevap: hayır.

Sony, PlayStation Plus abonelerine Nisan 2020’de Uncharted 4: A Thief’s End’in ücretsiz bir kopyasını verme nezaketini gösterdi. PS+ aboneliğine sahip mevcut PS5 sahipleri, ücretsiz olarak indirilebilen iki düzine oyun olan PS Plus Collection’a da erişebilir. . Bu oyunlardan biri, inFAMOUS Second Son, God of War ve diğer harika oyunların yanı sıra A Thief’s End’i içeriyor. Tam liste burada bulunabilir.

Ne yazık ki, Uncharted 4’e PS Plus üzerinden sahip olmak size 10$ karşılığında PS5 sürümüne yükseltme olanağı sağlamaz. Dışarı çıkıp fiziksel veya dijital bir kopya satın almanız gerekecek.

Uncharted 4 çok oyunculu Uncharted: Legacy of Thieves Collection üzerinde çalışacak mı?

Uncharted 4’ün çok oyunculu modu PS4’te ne kadar eğlenceliyse Sony, modu Legacy of Thieves Collection’a taşımamaya karar verdi. Yayınlanma tarihi itibariyle Uncharted 4’ün çok oyunculu sunucuları hala aktif. Streamer LoneWolfXP, 2022’de çok oyunculu maçlardan geçtiği bir video yükledi.

Bu nedenle, PS5’inizde Uncharted 4 çok oyunculu oynamaya devam etmek istiyorsanız, oyunun PS4 sürümü aracılığıyla oynamanız gerekir. Legacy of Thieves Collection ile çalışmayacak. Bu aynı zamanda koleksiyonu Epic Games Store veya Steam üzerinden satın alan PC oyuncularının da çok oyunculu iyilik seçeneğine sahip olmayacağı anlamına geliyor. Bunu yapmak için Uncharted 4: A Thief’s End’in bir kopyasına sahip bir PS4’e ihtiyaçları olacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir