Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

Paylaşıyorsanız iPhone ve iPad'de Apple Kimliği nasıl değiştirilir?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasıl Yapılır?
  4. »
  5. Paylaşıyorsanız iPhone ve iPad’de Apple Kimliği nasıl değiştirilir?

Paylaşıyorsanız iPhone ve iPad’de Apple Kimliği nasıl değiştirilir?

Karargaht Karargaht - - 5 dk okuma süresi
2

Telefonunuz veya tabletiniz arasında geçiş yapmak için birden fazla Apple hesabınız olması durumunda, iPhone ve iPad’de Apple Kimlikleri arasında nasıl geçiş yapacağınızı bilmek güzel. İş ve kişisel profillerinizi ayırmak istiyorsanız veya bir cihazı başka biriyle paylaşıyorsanız, bazen birkaç Apple Kimliği kullanmak gerekebilir. Durum buysa veya takas yapmak için kendinize özgü bir nedeniniz varsa, bunun nasıl yapıldığını size anlatmak için buradayız.

Apple Kimliğinizi değiştirmek oldukça basittir, çünkü mesele sadece doğru şifreleri girmek ve yerel olarak kaydedilmiş verilerle ne yapacağınıza karar vermektir. Aşağıdaki adımlar, o anda kullanımda olan Apple Kimliğinden çıkış yapma ve ardından ikinci Apple Kimliği ile tekrar giriş yapma sürecinde size yol gösterecektir.


Kullanışlı eğitimlerimize ek olarak, doğru satın alma işlemini yapmanıza yardımcı olacak çok çeşitli ustalıkla hazırlanmış satın alma kılavuzlarımız da var. Bu nedenle, yeni bir telefon pazarındaysanız, en iyi telefonlar, en iyi iPhone’lar ve en ucuz telefonlar hakkındaki genel yazılarımızı okuduğunuzdan emin olun.


iPhone ve iPad’de Apple Kimliği nasıl değiştirilir

Ayarlar Oturumu Kapat’ta Apple Kimliği profilinizi seçin.Parolanızı girinCihazda hangi verilerin tutulacağını seçinİkinci Apple Kimliğinde oturum açın

Her adım için ayrıntılı talimatları görmek için okumaya devam edin.


1. Ayarlar’ı açın. Listenizin en üstünde Apple Kimliği adınızı görmelisiniz. Hesaba özel seçeneklere erişmek için buna dokunun.

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

2. Listenin sonuna kadar kaydırın ve kırmızı metinle görüntülenen Oturumu Kapat’a dokunun. iPhone/iPad’iniz iCloud’dan da çıkmak isteyip istemediğinizi sorarsa, evet’i seçin ve gerekli parolayı girin.

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

3. Buradan, yapmanız gereken birkaç yönetici işi var. Cihazda hangi veri koleksiyonlarını saklamak istediğinize karar vermeniz ve değiştirmek istediğiniz öğeleri açma/kapatma düğmeleriyle (onları yeşil yapın) seçerek seçiminizi yapmanız gerekir.

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

4. Veri seçimlerinizi yaptıktan sonra, sağ üst köşedeki Oturumu Kapat’a dokunun ve ardından açılır pencere görüntülendiğinde tekrar Oturumu Kapat’a dokunun. Sürecin ilk bölümünü tamamladınız.

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

5. İkinci bir Apple Kimliği ile tekrar oturum açmak için ayarlar menüsünün üst kısmındaki iPhone’unuzda oturum açın’a dokunun.

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

6. Diğer Apple Kimliğinizin kullanıcı adını ve şifresini girin, ardından size bir tane gönderilirse iki faktörlü kimlik doğrulama kodunuzu girin ve son olarak bundan sonra iPhone’un şifresini girin.

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

7. Şimdi iPhone veya iPad’deki verileri ikinci hesapla birleştirip birleştirmeyeceğinize karar vermelisiniz. Sizden istendiğinde seçiminizi yapın ve işiniz bitti.


İlgileniyorsanız, ustalaşmanız gereken daha birçok iPhone ve iPad ipucu ve püf noktası var. Safari’de web sitelerini nasıl engelleyeceğinizi veya meyve suyunuz azaldığında ekstra uyarıya ihtiyacınız varsa iOS Kısayollarını kullanarak özel pil uyarılarını nasıl ayarlayacağınızı veya bir Wi-Fi şifresini iPhone’dan Android’e nasıl paylaşacağınızı öğrenebilirsiniz. iPhone olmayan bir kullanıcının ev ağınızda oturum açmasına yardımcı olmanız gerekir.

Daha eğlenceli bir şey mi arıyorsunuz? Kendi film müziği kliplerinizi oluşturmak için iPhone’daki bir videoya nasıl müzik ekleyeceğinizi, çekimlerinize profesyonel bir avantaj sağlamak için iPhone’da fotoğrafları nasıl düzenleyeceğinizi ve tek klavye ve fare ile iki cihazı kontrol etmek için Mac’lerde ve iPad’lerde Evrensel Kontrol’ü nasıl kullanacağınızı burada bulabilirsiniz. .

Günümüzün en iyi Apple AirPods (3. Nesil) fırsatları

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir