Nike öğrenci indirimi — en iyi fırsatlar nasıl bulunur

Nike Student Discount

Şu anda eğitimdeyseniz, mükemmel Nike öğrenci indirimi tam size göre olabilir. İkonik spor giyim ve spor ayakkabı markası, öğrencilere çevrimiçi mağazasında “çoğu üründe” %10’a varan indirim sağlıyor.

Bu, en yeni spor ayakkabılarından spor kıyafetlerine ve hatta spor kıyafetlerine kadar her şeyden tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Öğrenci indirimleri söz konusu olduğunda, kesinlikle daha cömert olanlardan biridir, bu nedenle uygun durumdayken bu tekliften yararlanmanızı öneririz.

İster ABD’de ister İngiltere Plus’ta olun, Nike öğrenci indirimini nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır, sezonun en iyi okula dönüş indirimlerini kontrol ettiğinizden emin olun.

Nike öğrenci indiriminden kimler yararlanabilir?

ABD’de, Nike öğrenci indirim web sitesi/portali (yeni sekmede açılır) uygun lise, kolej ve 16 yaşından büyük üniversite öğrencilerine açıktır. Öğrenci indirimleri genellikle lise öğrencilerine açık değildir, bu nedenle kredi indirimini daha geniş bir öğrenci yelpazesine sunduğu için Nike’a.

Birleşik Krallık’ta, Nike öğrenci indirim web sitesi/portali (yeni sekmede açılır) yalnızca yüksek öğrenimdeki veya üniversitedeki öğrencilere açıktır.

Hangi Nike ürünleri öğrenci indirimi alır?

Nike, “çoğu üründe” %10 öğrenci indirimi sunuyor. Hariç tutulan ürünlerin tam listesi olmasa da, ödeme yapmaya çalıştığınızda sepetinizde uygun olmayan ürünler hakkında bilgilendirilirsiniz.

Nike web sitesinde (yeni sekmede açılır), koşu ayakkabılarından yoga kıyafetlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi bulacaksınız. Spor ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, Nike’dan uygun bir şey bulacaksınız.

İndirimin Nike perakende mağazalarında kullanılamayacağını belirtmekte fayda var – yalnızca kendi web mağazası için geçerlidir.

ABD’de Nike öğrenci indiriminizi nasıl talep edebilirsiniz?

ABD’de yaşıyorsanız, öğrenci indiriminizi talep etmek için öğrenci durumunuzu doğrulayan üçüncü taraf bir platform olan SheerID’e (yeni sekmede açılır) kaydolmanız gerekir. Kayıt formunu doldurduktan sonra, %10 indirim almak için kasada girdiğiniz tek kullanımlık promosyon kodunu alacaksınız.

Her 30 günde bir promosyon kodu talep edebilirsiniz, bu nedenle Nike’ın öğrenci indirimi tek seferlik bir teklif değildir. Yeni bir kod almak için tekrar doğrulamanız gerekir, ancak süreç ilk seferden sonra kolaylaştırılır.

İngiltere’de Nike öğrenci indiriminizi nasıl talep edebilirsiniz?

Birleşik Krallık’ta yaşıyorsanız, Nike öğrenci indiriminizden yararlanmak için UNiDAYS’e kaydolmanız gerekir. Bu üçüncü taraf platformu, öğrencilere özel indirimler ve promosyonlar sunmak için çok çeşitli perakendeciler tarafından kullanılır, bu nedenle zaten bir hesabınız olabilir.

Henüz bir hesabınız yoksa, UNiDAYS web sitesinde (yeni sekmede açılır) bir hesaba kaydolabilirsiniz. Uygunluğunuzu kanıtlamak için üniversite veya kolej e-posta adresinizi kullanmanız gerekeceğini unutmayın.

Bir UNiDAYS hesabınız olduğunda, size Nike web sitesinde %10 indirim almak için kullanılabilecek benzersiz bir indirim kodu verilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir