MLB kilitleme — MLB.TV aboneliği sizden ücret alınmadan nasıl iptal edilir

MLB kilitleme — MLB.TV aboneliği sizden ücret alınmadan nasıl iptal edilir

MLB TV aboneliğinizi iptal etme zamanı gelmiş olabilir. Evet, MLB ve oyuncu birliği, ligin 28 Şubat tarihine kadar yeni bir Toplu İş Sözleşmesine varamayacak gibi görünse de, yıllık ödemelerin yarın 1 Mart’ta otomatik olarak yenilenmesi bekleniyordu.

Ardından, bir şeylerin değişmesiyle, resmi MLB.TV Twitter hesabı gönderildi (yeni sekmede açılır) “Bugün 2022 aboneliklerini faturalandırmayacak. Yeni bir CBA yürürlüğe girdiğinde yenileme ile ilgili bildirim yapılacaktır.” Ve “Yenileme ile ilgili bildirim, yeni bir CBA yürürlüğe girdiğinde gerçekleşecektir.”

Bahsedilen? Zaten üyeliğinizi şu anda iptal etmemek için hiçbir neden yok. Şimdi iptal edip CBA üzerinde anlaşmaya varıldığında yeniden abone olmak varken neden yeni aboneliği açıklayan bir e-postayı bekleyerek zaman harcayasınız ki?

Ve bu büyük bir problem çünkü gelecek sezon (2022’de oynanırsa) muhtemelen daha az maça sahip olacak. Öyleyse, MLB oyunları iptal edecekse, neden MLB.TV aboneliğinizi iptal etmiyorsunuz? Bu özellikle doğrudur çünkü daha az oyun daha düşük abonelik oranıyla sonuçlanabilir.

Aboneliğinizi iptal etmemeniz için hiçbir neden yok. Kaçıracağınız bir anlaşma yok ve bir sonraki MLB canlı yayınları için MLB TV’ye geri dönmek kolay olacak.

MLB TV çevrimiçi nasıl iptal edilir

Bu 2022 olduğundan, MLB TV hesabını iptal etmek için bir müşteri hizmetleri temsilcisiyle konuşmanız gerekmez. Aşağıdaki adımlarla hesabınızı çevrimiçi olarak silebilirsiniz.

Buradan giriş yapın (yeni sekmede açılır)Sağ üst köşedeki profil simgenize tıklayın Abonelikleri Yönet’i seçin Mevcut abonelikleri seçin (“Abonelik hizmetine bağlanamıyoruz” mesajını alırsanız aşağıdaki talimatlara geçin) uyarı (yeni sekmede açılır)) 2021 MLB.TV Yıllık Aboneliğini seçin

Telefonda MLB TV nasıl iptal edilir

Evet, ya çevrimiçi yöntem işe yaramazsa ya da birisiyle telefonda konuşmayı tercih ederseniz, MLB TV hesabınızı da bu şekilde iptal edersiniz. ABD’deyseniz 866-800-1275’i ve uluslararası bir müşteriyseniz 972-836-1111’i aramak isteyeceksiniz.

Telefon ağacından Seçenek 1’i seçin (MLB TV asistanı ile ilgili)Telefon ağacındaki bir sonraki şubeden Seçenek 3’ü seçin (faturalandırma ile ilgili)Müşteri hizmetleri temsilcisini bekleyin İptal etme ihtiyacınızı temsilciye açıklayın (hayırı yanıt olarak kabul etmeyin) )Hesabınızın iptal edildiğini onaylayın

Amazon üzerinden MLB TV nasıl iptal edilir

MLB TV’ye Apple, Amazon veya herhangi bir sayıda başka yöntemle kaydolmuş olabilirsiniz.

Amazon üzerinden nasıl iptal edileceği aşağıda açıklanmıştır:

Amazon.com’da oturum açın, bu sayfayı açın (yeni sekmede açılır) ve Üyelikler ve abonelikler altında Prime Video Kanalları’na tıklayın.MLB TV’nin yanında Kanalı İptal Et’e tıklayın.

Apple üzerinden MLB TV nasıl iptal edilir

Ayarlar uygulamasında, ekranın üst kısmındaki Profil bölümünüze dokunun. Abonelikler’e tıklayın.MLB TV’ye dokunun. İptal’e dokunun. Onayla’ya dokunun. MLB TV’yi Apple’dan iptal ettiniz!

Bugünün en iyi HBO Max ve Hulu fırsatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir