Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

İPhone'da hava durumu uyarıları nasıl etkinleştirilir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasıl Yapılır?
  4. »
  5. İPhone’da hava durumu uyarıları nasıl etkinleştirilir?

İPhone’da hava durumu uyarıları nasıl etkinleştirilir?

Karargaht Karargaht - - 3 dk okuma süresi
2

Islanmaktan bıktıysanız, endişelenmeyin. Artık iPhone’da hava durumu uyarılarını etkinleştirebilirsiniz; bu, dünyanın herhangi bir anda göklerin açılabileceği bir bölgesinde yaşıyorsanız çok değerlidir. Söylemeye gerek yok, bir İngiliz olarak bunu tüm kalbimle destekliyorum.

Bu, iPhone 13 ailesinin ve iOS 15’in bir dizi harika yeni özellik ve püf noktası getiren özelliklerinden yalnızca biri ve size çok zaman kazandırabilecek bir özellik. Neyse ki sizin için herkesin bilmesi gereken gizli iPhone özelliklerinin bir listesini hazırladık, böylece iOS’un sunduğu tüm püf noktaları ve zaman kazandıran özellikleri kavrayabilirsiniz.

Hava durumu uyarıları, Hava Durumu uygulamasında saklanır ve sizi yağmurun yanı sıra kar konusunda da bilgilendirebilir. Bunları etkinleştirmek gerçekten kolaydır ve daha da fazla iPhone ipucu içeren TikTok kanalımızdan aşağıdaki videoda gösterildiği gibi, işe veya okula giderken ıslanmanızı önleyebilir.

@tomsguide ♬ YOLU HİSSEDİN – Queens Road, Fabian Graetz

İPhone’da hava durumu uyarılarının nasıl etkinleştirileceğini bilmek ister misiniz? İşte nasıl.

Not: Bunun çalışması için iPhone’unuzda konum servislerinin etkinleştirilmesi gerekir; bunu Ayarlar>Gizlilik>Konum Servisleri’ne giderek ve düğmeyi açık konuma getirerek kontrol edebilirsiniz. iPhone’unuz ayrıca iOS 15 ve üstünü çalıştırıyor olmalıdır.

İPhone’da hava durumu uyarıları nasıl etkinleştirilir

1. Hava Durumu uygulamasını açın ve sağ üstteki üç noktaya dokunun. Ardından, “Bildirimler”e dokunun.

(Resim kaynağı: Elma)

2. Bulunduğunuz konumdaki yağmur veya kar bildirimlerini açmak için, yeşile dönmesi için “Konumum” seçeneğine dokunun. Hava Durumu uygulamasında kayıtlı başka konumlarınız varsa, dilerseniz bu yerler için de bildirimleri açabilirsiniz.

Konumların vurgulandığı iPhone Hava Durumu uygulaması

(Resim kaynağı: Elma)

Ve hepsi bu kadar. Artık sürpriz ıslatma yok.

Artık hava durumu uyarılarını açtınız, iPhone Hava Durumu uygulamasındaki başka bir gizli özelliği kontrol ettiğinizden emin olun. Ayrıca iPhone ve iPad’de tam sayfa ekran görüntüsünün nasıl alınacağı, Siri kısayolu kullanılarak iPhone’dan nasıl su çıkarılacağı, iPhone ekranınızın nasıl kaydedileceği ve iPhone veya iPad.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir