Hulu nasıl iptal edilir

Hulu nasıl iptal edilir

Hulu’yu nasıl iptal edeceğinize dair tavsiye mi arıyorsunuz? Seni durdurmaya çalışmayacağız (Hulu yapacak). İptal etmek isteyip istemediğiniz, Hulu’nun önümüzdeki ay yeni şovları ve filmleri meh göründüğü için veya ayda 6,99 dolara kadar olan fiyat artışından rahatsız olduğunuz için (veya en iyi kablo TV’lerden biri olan Live TV’li Hulu’nuz varsa daha fazla) alternatifler), Hulu’dan kurtulmak için yedi kolay adımımız var

Ayrıca biraz iyi haber var. Hulu hesabınızı bugün iptal etseniz bile, erişiminizi kaybetmeniz gerekmez. Kendi Hulu hesabımı iptal etmek için bu adımları izledim – şaka değil, zamanı gelmişti – ama yine de faturalandırma döngümün geri kalanında elimde olacak. Böylece It’s Always Sunny In Philadelphia’yı biraz daha izleyebilirim.

Hulu ayda 6,99 dolardan ucuz görünebilir, ancak bu aylık ücretler hızlı bir şekilde birikiyor. Bu nedenle, birçok insan yeterince ucuz olduğunu düşündükleri için Hulu’nun nasıl iptal edileceğini aramayı asla düşünmeyebilir.

Ancak aboneliğinizden o kadar fazla değer elde edemeyeceğinizi biliyorsanız, kabloyu kesmenin ve ilerlemenin zamanı geldi. Çünkü unutmaya devam ederseniz, aynı hesaptan hala iyi bir miktar saat elde ederken, bunun üçte birini veya daha azını harcayabileceğiniz zaman, farkında olmadan bir yıllık Hulu için 70 dolar harcayacaksınız.

7 kolay adımda Hulu nasıl iptal edilir

Bu adımları iki kez kontrol ettik ve hala çalışıyorlar!

1. Bir web tarayıcısında Hulu.com’da oturum açın (yeni sekmede açılır) ve sağ üst köşedeki profil simgesinin üzerine gelin.

(Resim kaynağı: Hulu)

2. Açılan panelde Hesap’ı seçin.

Hulu nasıl iptal edilir - Hesap'ı seçin.

(Resim kaynağı: Hulu)

3. Parolanızı girmeniz ve oturum açmanız istenebilir.

Hulu nasıl iptal edilir - şifrenizi girin

(Resim kaynağı: Hulu)

4. Sayfayı aşağı kaydırın (seçenek bir şekilde aşağıdadır) ve Aboneliğinizi İptal Et’i seçin.

Hulu nasıl iptal edilir - Aboneliğinizi iptal etmek için aşağı kaydırın

(Resim kaynağı: Hulu)

5. Hulu, iptal etmenizi engellemeye çalışacaktır. İptal Etmeye Devam Et’i seçin.

Hulu nasıl iptal edilir - duraklatmak istemiyorsunuz vuruşu iptal etmeye devam edin

(Resim kaynağı: Hulu)

6. Şimdi Hulu çaresizleşiyor ve neden iptal ettiğinizi öğrenmek istiyor. Bir seçenek belirleyin (hangisi olduğu önemli değil) ve İptal Etmeye Devam Et’i tıklayın.

Hulu nasıl iptal edilir - muhtaç Hulu'nun bir nedene ihtiyacı var

(Resim kaynağı: Hulu)

7. Tamam, neredeyse çıkmak üzeresiniz. Benim yaptığım gibi bir aylık ücretsiz Hulu gibi bir konaklama teklifi alabilirsiniz.

Bunu görmezden gelin ve sadece Aboneliği İptal Et’i seçin. Aksi takdirde tekrar fatura kesilmesine neden olabilirsiniz.

Hulu nasıl iptal edilir - anlaşmadan kaçın

(Resim kaynağı: Hulu)

Tebrikler, Hulu hesabınızı başarıyla iptal ettiniz!

Team green ile işiniz bittiğine göre, en iyi yayın hizmetleri ve en iyi Netflix şovlarına yönelik kılavuzlarımızla ilginizi çekebilir miyiz? İkincisini yüklemekte sorun yaşıyorsanız Netflix müşteri hizmetlerine başvurmanızı önerebilir miyiz?

Ancak akış yalnızca Netflix ve Hulu ile ilgili olmadığından ve diğer hizmetler bütçenizi artırabileceğinden, Peacock aboneliğinin nasıl iptal edileceğine ve Amazon’da Starz’ın nasıl iptal edileceğine ilişkin talimatlarımız var.

Hulu nasıl iptal edilir - bitti

(Resim kaynağı: Hulu)

Bugünün en iyi Televizyon fırsatları

https://t.myvisualiq.net/impression_pixel?r=hawk-cache&et=i&ago=212&ao=803&aca=123513&si=1943169&ci=234568&pi=356748&ad=-4&advt=1943169&chnl=-4&vndr=1481&sz=8336&u=Encrypted3169 i

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.