Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

Stokta Bulunan, Gönderilmeye Hazır Ürünlerle En İyi Fiyatlandırmanın Kilidini Açın
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Modem ve Router
  4. »
  5. HUAWEI Router H6: HarmonyOS ile Donatılmış Tüm Evde Akıllı Olmanın Yolunu Açıyor

HUAWEI Router H6: HarmonyOS ile Donatılmış Tüm Evde Akıllı Olmanın Yolunu Açıyor

Karargaht Karargaht - - 8 dk okuma süresi
2

19 Mayıs 2021’de Huawei, tam senaryolu bir akıllı yaşam yeni ürün lansman konferansı düzenledi ve HarmonyOS sistemi-Huawei yönlendirici H6 ile donatılmış ilk tüm ev Wi-Fi ürününü resmi olarak piyasaya sürdü. Tüm ev zekasının gerçekleştirilmesinde ilk adımın “merkezi” olan Huawei Router H6, yüksek hız ve tam kapsama alanı, kullanım kolaylığı, verimli ağ oluşturma ve akıllı güvenlik özelliklerine sahiptir. Geniş ölçekli Wi-Fi kapsama alanı sorununu kolayca çözebilir ve kullanıcılara Yüksek hızlı ve istikrarlı internet deneyimi getirebilir.

HUAWEI Router H6: HarmonyOS ile Donatılmış Tüm Evde Akıllı Olmanın Yolunu Açıyor 1

Huawei yönlendirici H6, gömülü ağ kabloları olan veya kabloları yenilemek üzere olan evler için uygun olan PoE yönlendirici + panel AP ağ modunu benimser. Pakette 1 ana yönlendirici, 1 çocuk yönlendirici Pro sürümü ve 2 çocuk yönlendirici standart sürümü bulunur. Rota, en fazla 6 alt rotaya bağlanabilir. Daha geniş bir alana sahip evler için, tam ev kapsamını elde etmek için ana güzergahlar arasındaki kademeli olarak daha fazla sayıda alt güzergah da düzenlenebilir.

HUAWEI Router H6: HarmonyOS ile Donatılmış Tüm Evde Akıllı Olmanın Yolunu Açıyor 2

Hız açısından, Huawei Wi-Fi 6+ teknolojisi, hızlı bir İnternet deneyimi getirebilen 160 MHz’lik geniş bir bant genişliği ve 3000 Mbps’lik yüksek bir hız sağlar. Dinamik dar bant genişliği teknolojisine dayalı olarak, bir duvara daha nüfuz edebilir ve tam çerçeve sinyalinin her yerde keyfini çıkarmasına izin verir.

Huawei yönlendirici H6 ana yönlendirici küçük ve zariftir. Girişteki dağıtım kutusunda “gizlenebilir”. Günlük hayatta tamamen görünmezdir. Çocuk yönlendirici standart 86 panel boyutunu benimser, tak ve çalıştır, ek bir güç kaynağı gerekmez ve arkadaki akrilik yapıştırıcı sabit bir şekilde yapıştırılabilir Orijinal panelin kurulumu ve yerleştirilmesi kolaydır ve sorunsuz bir şekilde tamamlanabilir. herhangi bir araç ve teknik eşik.

Huawei Hongmeng Mesh+ özellik nimeti, Huawei Wi-Fi yönlendiricilerini, yalnızca yönlendirme ve yönlendirme arasındaki bağlantıyı optimize etmekle kalmayıp aynı zamanda yönlendirme ve İnternet ekipmanı arasındaki bağlantıyı optimize eden ve performansı artıran birleşik ve koordineli bir bütün oluşturmak için daha verimli bir şekilde birleştirebilir. Daha güçlü, daha iyi kullanıcı deneyimi. Süper kesintisiz dolaşım işlevi, 9 çeşit dolaşım algoritmasını destekler, böylece cep telefonu hareket sırasında etkin noktaları daha sorunsuz değiştirebilir. Huawei laboratuvar verilerine göre dolaşım gecikmesi 20ms kadar düşük. Oyunlar, canlı yayınlar, görüntülü aramalar gibi uygulama senaryoları takılma olmadan gerçekleştirilebilir, Kesintisiz. Bu teknolojiyi temel alan Huawei Router H6, her iki yönlendirici arasında 1+1>2 performans/fonksiyon değişikliği sağlayarak, evinizde nerede olursanız olun yüksek hızlı ağın getirdiği sonsuz keyfi yaşamanıza olanak tanır.

HUAWEI Router H6: HarmonyOS ile Donatılmış Tüm Evde Akıllı Olmanın Yolunu Açıyor 3

Huawei yönlendirici H6’nın güçlü bir sinyal kapsama kapasitesine sahip olmasının nedeni, aynı zamanda alt yönlendiricide taşınan çok sayıda yüksek performanslı sinyal amplifikatöründen kaynaklanmaktadır. Bunlar arasında, alt yönlendiricinin standart sürümünde iki yerleşik sürüm bulunur ve Pro sürümünde dört yerleşik sürüm bulunur. Sadece bu değil, Huawei yönlendirici H6 alt yönlendiricisi aynı zamanda cep telefonlarını, tabletleri, bilgisayarları ve diğer İnternet cihazlarını kablosuz kapsama alanındaki gerçek zamanlı olarak en uygun yüksek frekanslı kullanarak izleyip bulabilen bir mikrosaniyelik akıllı konumlandırma anteni ile donatılmıştır. – kazanç anteni ve paraziti optimize etme. “Hedef” doğru iletimi gerçekleştirir, böylece iletim performansını iyileştirir, böylece kullanıcı nereye giderse, iyi sinyal nereye gider.

Sinyal kapsamı ve ağ hızının yanı sıra kablosuz yönlendiricilerin güvenlik sorunları da göz ardı edilmemelidir. Huawei’nin tüm ev Wi-Fi serisinin amiral gemisi ürünü olan Huawei yönlendirici H6, HarmonyOS ile donatılmış ilk tüm ev Wi-Fi ürünüdür. Mikro çekirdek düzeyinde donanım güvenlik özelliklerinin devreye alınması, tüm senaryolarda ekipmanın güvenliğini artırır.

Huawei yönlendirici H6, birden fazla güvenlik koruması aracılığıyla kullanıcı gizliliğini ve ağ güvenliğini koruyan HUAWEI HomeSecTM teknolojisini de destekler. Kaba kuvvet kırma, çizilmeye karşı ağ, gözetleme önleme ve kamera kaçırma önleme gibi işlevleri destekler. Wi-Fi’ye bağlanmak için şifreyi girdikten sonra, yabancıların yazılımı kırarak ve erişim cihazının güvenliğini ve güvenilirliğini sağlayarak İnternet’e zarar vermesini önlemek için İnternete Erişime yalnızca sahibi tarafından yetki verilebilir.

HUAWEI Router H6: HarmonyOS ile Donatılmış Tüm Evde Akıllı Olmanın Yolunu Açıyor 4

Huawei Router H6, sinyal kapsama alanı, yüksek hızlı ağ, akıllı güvenlik ve diğer çok yönlü ağ kullanımı için büyük ölçekli kullanıcıların ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilir. Tüm evi kapsayan zekanın ilk adımı olarak, tüm evi kapsayan Wi-Fi aynı zamanda daha geniş bir geliştirme alanına öncülük edecek ve tüm ev zekasının yavaş yavaş yazılımda yeni bir trend haline geldiği endüstri trendi altında bize daha yüksek kaliteli bir akıllı yaşam getirecektir. dekorasyon.

HUAWEI yönlendirici H6 ile ilgileniyorsanız, bizimle iletişime geçebilir (sales@router-switch.com) veya şimdi sipariş verebilirsiniz: Huawei H6 WiFi 6 Yönlendirici.

Daha fazla bilgi edin:

Xiaomi Mi AX6000 Yönlendirici: Wi-Fi 6 ve 4 x 4mimo/160MHz Öne Çıkanlar

Xiaomi AIoT WiFi 6 Router AX3600 Deneyim Değerlendirmesi: Daha Hızlı, Daha Yüksek, Daha Güçlü!

Xiaomi WiFi 6 Router AX3600 Değerlendirmesi Mükemmel Maliyet Performansına Sahiptir ve Bir e-Rekabet Yönlendiricisi Olarak Kullanılabilir

ZTE, Yeni Nesil 5G İç Mekan Yönlendiricisi MC801A’yı Resmi Olarak Piyasaya Sürdü

5G Yönlendiriciler Nedir?

Huawei Eski WiFi Yönlendiricilerle karşılaştırıldığında, Huawei 5G CPE Pro 2 en iyisidir

İnceleme: ZTE MC801 5G İç Mekan WiFi Yönlendirici

5G WiFi yönlendirici: Huawei 5G CPE Pro vs. ZTE MC801

Huawei 5G CPE Dış Mekan Video İzleme Kuluçka Başarısını Kazandı

OPPO 5G CPE Omni Yayınlandı: Dünyadaki Tüm 5G ve 4G Bantlarını Destekler

Xiaomi Router AX9000: Wi-Fi 6 Enhanced Edition’ın Gücünü Hissedin

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir