HBO Max müşteri hizmeti nasıl alınır

HBO Max müşteri hizmeti nasıl alınır

HBO Max müşteri hizmetini hatta almak benim için pek kolay olmadı – bu yüzden umarım bu makaleyi çok çabuk bulmuşsunuzdur. Öyleyse, HBO Max durumunuzun hızla çözülmesine yardımcı olmak için ihtiyacınız olan bilgileri alalım.

HBO Max’i iptal etmek istemiyorsanız ve yalnızca en iyi akış hizmetlerinden biri için müşteri desteğine ihtiyacınız varsa, süreç biraz zor olabilir.

Bulması kolay yerlerde tam olarak listelenmeyen HBO Max müşteri hizmetleri numarasını bulduktan sonra, hatta bir “müşteri avukatı” (HBO Max’in telefon ağacının dediği gibi) bulmam 5 dakika sürdü.

Temsilci (gizliliği için adını kendime saklayacağım) hattı yanıtladıktan sonra, bir botla değil, bir insanla konuştuğumu çok çabuk anladım çünkü bu numarayı aramam için test etmek için aradığımı açıkladım. Sesindeki ton onu hayal kırıklığına uğrattığımı anlamamı sağladı. Sonra gerçek bir insan olup olmadığını görmek için normal testimi yaptım: dün akşam yemekte ne yediğini sordum. “Döş” dedi ve anında acıktım.

Ne yazık ki, ihtiyacım olan gerçek bir teknik desteğe sahip değildim, bu yüzden o görüşmenin sonu buydu.

Telefonda HBO Max müşteri hizmeti nasıl alınır

HBO Max müşteri hizmetleri telefon numarası (855) 942-6669’dur. Bu aslında HBO Max’in web sitesinde hiçbir yerde listelenmiyor. Ancak, bu numara Xfinity’de listeleniyor (yeni sekmede açılıyor) ve kendim arayarak teyit edebildim.

Teknik destek ararken tek yapmam gereken o numarayı tuşlamak ve telefon ağacında ilk dallanma seçeneklerine bastığımda “2”ye basmaktı.

Web ve e-posta yoluyla HBO Max müşteri hizmeti nasıl alınır?

Ayrıca burada bulunan (yeni sekmede açılır) HBO Max’in çevrimiçi müşteri destek veritabanından yanıt alabilir ve ayrıca support@hbomax.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İşte popüler sorunlara bir dizi bağlantı:

Sonraki: Disney Plus müşteri hizmeti nasıl alınır ve Chromecast’te Apple Music nasıl edinilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.