Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

An image showing Gmail opened on a browser
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasıl Yapılır?
  4. »
  5. Gmail’in büyük bir yeniden tasarımı var – şimdi nasıl etkinleştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır

Gmail’in büyük bir yeniden tasarımı var – şimdi nasıl etkinleştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır

Karargaht Karargaht - - 2 dk okuma süresi
2

Gmail son zamanlarda yeni bir görünüme kavuştu. Ama merak etmeyin, yeni görünüm isteğe bağlıdır. Gmail, gelen kutusuna e-postalarınız, Sohbetleriniz, Alanlarınız ve Meet görüntülü görüşmeleriniz arasında hızla gezinmenizi sağlayan yeni bir yan panel ekledi.

Yine de değişen tek şey bu değil – Gmail’in de yeni bir renk şeması var. Eski sürümle karşılaştırıldığında, yeni renk şeması beyaz alanın çoğunu göze hoş gelen açık gri ile değiştiriyor.

Gmail gelen kutunuzu güncellemeye hazırsanız, nasıl yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

Gmail’in görünümü nasıl güncellenir?

1. Sağ üst köşedeki dişliye tıklayın.

(Resim kaynağı: Gelecek)

2. Açılır menüden “Yeni Gmail görünümünü deneyin”i seçin.

(Resim kaynağı: Gelecek)

Basit, değil mi?

(Resim kaynağı: Gelecek)

Bölümler arasında gezinmek için Mail, Chat, Spaces ve Meet arasında geçiş yapmak için simgeleri tıklamanız yeterlidir. Ayrıca hızlı bir önizleme almak ve doğrudan Posta gelen kutunuzun belirli bir Sohbet, Alan veya alt bölümüne atlamak için simgelerin üzerine gelebilirsiniz.

İki yan panel bazıları için biraz fazla olabilir. Biraz sıkışık hissediyorsanız, menüyü gizlemek için ekranın sol üst köşesindeki hamburger simgesine tıklayın. Simgelerin bulunduğu en soldaki panel görünümde kalacaktır; gelen kutunuzun farklı bölümlerini görüntülemek için bir tanesine tıklayın veya simgenin üzerine gelin.

Alternatif olarak, ayarlar dişli çark simgesini tıklayıp “Orijinal Gmail görünümüne geri dön”ü seçerek her zaman Gmail’in eski görünümüne dönebilirsiniz.

Gmail ile ilgili daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Gmail’de nasıl klasör oluşturulacağını ve Gmail’de tüm e-postaların nasıl silineceğini öğrenin. Ayrıca, 10 faydalı Gmail özelliğinden oluşan listemize göz atın.

Bugünün en iyi Microsoft Surface Go fırsatları

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir