Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

signing up for netflix
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasıl Yapılır?
  4. »
  5. Evinizdeki herkesi profilinizden kilitlemek için gizli bir Netflix özelliği var

Evinizdeki herkesi profilinizden kilitlemek için gizli bir Netflix özelliği var

Karargaht Karargaht - - 3 dk okuma süresi
2

Netflix hesabını başkalarıyla paylaşanlar arasındaysanız, Netflix’te profil pin kilitlerinin nasıl kurulacağını bilmek çok önemlidir.

Belki de evinizde, hesabınızı paylaşan aile üyeleriniz veya oda arkadaşlarınız vardır. Veya belki de Netflix’in şifre paylaşımına yönelik çöküşü tam olarak başlamadan önlemeye çalışan birçok insandan birisiniz.

Sebep ne olursa olsun, Netflix’te bir profil PIN kilidi ayarlamak, hesabınızdaki diğer kullanıcıların profilinize erişmesini engeller. Kurulumu gerçekten çok kolay ve diğer kullanıcıların izleme zevklerinizi yargılayamamalarını veya hiç ilgilenmediğiniz şüpheli önerilerle beslemenizi dağıtmamalarını garanti eder.

Netflix’te profil PIN kilitlerinin nasıl ayarlanacağını bilmek ister misiniz? Aşağıdaki basit kılavuzumuza göz atın.

Netflix’te profil PIN kilitleri nasıl kurulur

1. Bilgisayar, akıllı telefon veya tabletteki bir web tarayıcısından Netflix hesap sayfasını (yeni sekmede açılır) ziyaret edin ve gerekirse oturum açın.

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

2. Güvenliğini sağlamak istediğiniz profilin yanındaki oka tıklayın, ardından Profil Kilidi’nin yanındaki Değiştir’e tıklayın.

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

3. Parolanızı girin ve Devam’a tıklayın.

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

4. Şimdi kutuyu işaretleyin ve kullanmak istediğiniz PIN’i girin, ardından devam etmek için Kaydet’e tıklayın. Ayrıca, dilerseniz yeni bir kullanıcı profili eklemek isterlerse tüm kullanıcıların seçtiğiniz PIN’i girmesini istemek için alttaki kutuyu da işaretleyebilirsiniz.

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

Ve hepsi bu kadar. Netflix profiliniz artık güvenli ve emniyetli olmalıdır.

Yayına nereden başlayacağınızı bulmak ve Netflix’ten dizi ve filmlerin nasıl indirileceğini öğrenmek için Netflix’teki en iyi Netflix şovlarına, en iyi Netflix filmlerine ve en iyi aile filmlerine yönelik kılavuzlarımıza göz atın. Ve hesabınız kilitlenirse, Netflix şifrenizi nasıl değiştireceğinizi öğrenin.

Bugünün en iyi YouTube Premium fırsatları

(yeni sekmede açılır)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir