Disney Plus müşteri hizmeti nasıl alınır

Disney Plus müşteri hizmeti nasıl alınır

House of the Mouse akışında sorun mu yaşıyorsunuz? Disney Plus müşteri hizmetleri zamanı ve destek ekibine ulaşmak için bilmeniz gereken her şeye sahibiz. Biriyle telefonda konuşmak ya da sadece bir bilgisayarda canlı sohbet etmek isteseniz de, aradığınız çözüm çok uzakta değil. Bu numarayı bir kez daha kontrol ettik ve hala çalıştığını gördük (destek temsilcisini beklerken takip etmeniz için Disney Plus’taki yeniliklerin bir listesi de var).

Disney artı müşteri hizmetleri numarası

Disney Plus müşteri hizmetleri telefon numarası (888) 905-7888’dir.

Sağdaki telefon numarası çalışmıyorsa, bu makaleyi yazdığımdan beri bir şeyler değişmiş demektir. Sorununuzu çözmek için aşağıdaki adımları kullanın ve en iyi yayın hizmetlerinden biri olan Disney Plus’ı kullanmaya geri dönün.

Yine de küçük bir uyarı, bunu size daha sonra hatırlatacağım, arama yapmadan önce telefonunuzun sesini kıstığınızdan emin olun. Bunu kendim test ettiğimde, Star Wars filmlerinden çok yüksek sesli bir müzik beni karşıladı ve aramayı hoparlörden aldığım için rahatsız ve şanslı hissettim. Bu müziği doğrudan kulağıma bastırmasam da, yine de rahatsız edici derecede gürültülüydü.

Öncelikle, Disney plus müşteri hizmetleri arayan çoğu kişinin, hattın diğer ucundaki gerçek bir kişiyle konuşmayı hedeflediğini biliyoruz. Bu yüzden bazı şeyleri test etmek için onları kendim aradım.

Yine de kendi sorunum yoktu, bu yüzden sadece Misha’dan (aramama cevap veren) özür diledim ve filmlerde sipariş etmeyi en sevdiği şeyin ne olduğunu sordum (olmadığından emin olmak için bir test gibi bir şeydi). bir robot). “Patlamış mısır” dedi ve neden aradığımı açıkladığımda kıkırdadı ve tıpkı onun için yaptığım gibi iyi günler diledi.

Disney Plus müşteri hizmeti nasıl alınır

1. Tarayıcınızda Disney Plus Yardım Merkezi’ne (yeni sekmede açılır) gidin.

(Resim kaynağı: Disney)

2. Sorununuzu seçin ve sonraki sayfanın en altına gidin. Önerilen sorunlardan biri değilse, en üstteki kutuda arayın. Bu menülerin sonucuna kaba kuvvetle ulaşabilirsiniz, ancak bir temsilciye gitmeden sorunu çözme şansınız var.

Disney Plus müşteri hizmeti nasıl alınır: Sizinle ilgili bir sorun seçin

(Resim kaynağı: Disney)

3. Bizi Arayın’ı seçin. Sesli sohbeti seçebilirsiniz, ancak bunu denedik. Canlı bir temsilci değil, sanal bir asistan. Ve (bu botlara alınmayın) bunlar hiçbir zaman yardımcı olmadılar.

Disney Plus müşteri hizmeti nasıl alınır - desteği arayın

(Resim kaynağı: Disney)

4. Sorununuzu biraz açıklayın ve Bizi Arayın’ı seçin.

Disney Plus müşteri hizmeti nasıl alınır - tıklayın bizi arayın

(Resim kaynağı: Disney)

5. Numarayı arayın!

Bu standart önceden kaydedilmiş mesajı ve İngilizce veya İspanyolca dil desteği seçenekleriyle telefon ağacını ve ardından bir dizi farklı endişe hakkında yardım isteme seçeneklerini alacaksınız. Arama sizin için çok uzun sürüyorsa, hazır olduklarında geri arama için 2’ye basabilirsiniz.

Disney Plus müşteri hizmetleri nasıl alınır - numarayı arayın

(Resim kaynağı: Disney Plus)

Gerçek bir insanla bağlantı kurmam üç dakika sürdü, ancak kilometreniz değişebilir. Saat 3 gibi aradım. öğleden sonra ve daha fazla kişinin hizmeti kullandığı gece sorunlu arama yaparsanız daha fazla zaman alabilir.

Hala Disney Plus’ı nasıl kullanacağınızı mı çözmeye çalışıyorsunuz? Disney Plus Ebeveyn Denetimlerinin nasıl kurulacağına ilişkin ayrıntılar da dahil olmak üzere tüm yanıtları aldık.

Günümüzün en iyi Akış kutuları fırsatları

https://t.myvisualiq.net/impression_pixel?r=hawk-cache&et=i&ago=212&ao=803&aca=123513&si=1943169&ci=234568&pi=356748&ad=-4&advt=1943169&chnl=-4&vndr=1481&sz=8336&u=Encrypted3169 i

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.