Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

DirecTV olmadan NFL Pazar Bileti nasıl alınır
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasıl Yapılır?
  4. »
  5. DirecTV olmadan NFL Pazar Bileti nasıl alınır

DirecTV olmadan NFL Pazar Bileti nasıl alınır

Karargaht Karargaht - - 6 dk okuma süresi
2

NFL Pazar Bileti, her normal sezonda Pazar öğleden sonra NFL canlı yayınını izlemenin sihirli anahtarıdır. Ancak gelecek sezonu beklerken, hangi takımların hangi umutları ödüllendirdiğini görmek için 2022 NFL Draft canlı yayınlarını kesinlikle izleyebilirsiniz.

NFL Pazar Bileti, hangi yerel oyunların mevcut olduğuna bakılmaksızın, yukarıdakilerin tümünü sezon başına tek bir ücret karşılığında sağlar. Oh, ve DirecTV’nin bir parçası olarak tanıtılmasına rağmen kablo TV’nin duvarlarının arkasında kilitli değil.

Ancak artık sezon dışı olduğumuza göre, Pazar Bileti sıcak soba modunda: Söylentiye göre Apple TV Plus Pazar Biletini alacak – ve zaten imzalanmış olabilir. Apple’ın bunu duyurması için geriye kalan tek şey, geniş bir kitleye sahip büyük bir Apple etkinliğini bekliyor olabilir.

NFLsundayTicket.tv ile, seçtiğiniz akış cihazında pazar dışı her Pazar maçını canlı olarak izleyebilirsiniz. Üniversite öğrencilerinin biraz para biriktirmesine olanak tanıyan özel bir üniversite paketi bile var. İşte nasıl başlayacağınız.

NFL Playofflarını izlemek için başka bir yola ihtiyacınız olduğundan, NFL canlı yayınlarını nasıl izleyeceğinize dair kılavuzumuza göz atmalısınız. DirecTV olmadan NFL Pazar Biletini nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

NFL Pazar Bilet TV (herkes için)

(Resim kredisi: DirecTV)

Standart Pazar Bileti TV aboneliği için DirecTV web sitesini ziyaret edin ve uygun olduğunuzdan emin olmak için adresinizi girin. DirecTV, Pazar Biletini yalnızca uydu TV sağlayıcısından hizmet alamadığınız bir bölgede yaşıyorsanız normal aboneliklerinin dışında kullanılabilir hale getirir; Apartman dairesi, apartman dairesi veya yurt gibi çok üniteli bir rezidansta yaşıyorsanız da hizmet için uygunsunuz.

Uygun olmanız durumunda iki paket seçeneğiniz olacaktır: NFLST.TV To Go ve NFLST.TV Maks. To Go paketi, normal sezon boyunca her Pazar öğleden sonra pazar dışı tüm canlı maçları (diğer bir deyişle yerel TV’de izleyemediğiniz maçları) içerir. 4 ay boyunca aylık 73,49 ABD Doları veya tek bir ödeme 293,96 ABD Doları tutarındadır.

Max paketi, Pazar öğleden sonra her bir konmayı izlemenizi sağlayan NFL Red Zone’a ve fantezi futbol bağımlıları için istatistikler ve analizler sağlayan DirectTV Fantasy Zone’a eklenir. Bu paket sezon için 395,99 ABD Doları veya aylık 99 ABD Doları tutarındadır ve ekstra 50 ABD Doları karşılığında sezon öncesi oyunları ve önceden kaydedilmiş normal sezon oyunlarını canlı yayınlayan NFL Game Pass’i ekleyebilirsiniz.

NFL Sunday Ticket bir ton cihazı destekliyor

(İmaj kredisi: AT&T)

NFLST.TV To Go paketiyle başladıysanız ancak daha fazla NFL aksiyonunun özlemini çekiyorsanız, istediğiniz zaman Max’e yükseltebilirsiniz. 2017’den itibaren aboneliklerini yenileyen kişiler, DirecTV’nin takdirinin bir göstergesi olarak geçen yılın daha düşük fiyatlarına kilitlenecek.

NFL Pazar Bileti TV U (Öğrenciler İçin)

Bütçede üniversiteye bağlı bir NFL bağımlısı mısınız? DirectTV sizi korudu. Önceki sezonlarda, iki yıllık veya dört yıllık üniversitelere devam edenler, dört ay boyunca ayda sadece 24.99 $ veya sezon için 99.96 $ karşılığında özel bir NFLST.TV U paketi alabilirler. Daha da iyisi, öğrenci paketi, Red Zone, Fantasy Zone ve 49 $ karşılığında Game Pass ekleme seçeneği dahil olmak üzere Sunday Ticket Max paketinin tüm avantajlarını sunar. DirecTV henüz 2021 sezon fiyatını açıklamadı, bunun sabit kalacağını umuyoruz.

Sunday Ticket TV U’ya hak kazanmak için adınızı, doğum tarihinizi ve üniversitenizi sağlamanız gerekir. Site öğrenci kaydınızı bulabildiği sürece, gitmeye hazırsınız. Diğer paketlerde olduğu gibi, aboneliğinizi yenilediyseniz geçen yılın fiyatlarına kilitlenirsiniz.

NFL Pazar Bileti: Nereden İzlenir

Kabloyu yeni düşürmüş veya yeni bir yurt odasına taşınmak üzere olsanız da, Wi-Fi’ye bağlanan hemen hemen her cihazda Pazar Bileti yayınlayabilirsiniz.

Buna iOS ve Android cihazlar, Windows PC’ler, Apple TV, Chromecast, Roku gibi akış kutuları ve herhangi bir Android TV cihazının yanı sıra Xbox One ve PlayStation 4 gibi oyun konsolları dahildir.

Artık tam bir DirecTV aboneliği olmadan bile Pazar Biletinin keyfini çıkarmaya hazır olduğunuza göre, geri dönmekten çekinmeyin, kanat sipariş edin ve en sevdiğiniz oyun kurucunun yaralanmaması için dua edin.

NFL Pazar Bileti: Playoffları kapsıyor mu?

Ne yazık ki hayır. DirecTV web sitesine göre, Pazar Bileti yalnızca normal sezon, pazarınız dışında olan Pazar öğleden sonra oyunlarını kapsar. Alternatif olarak, her ikisi de FOX, ABC ve CBS gibi NFL Playoff kanallarına erişmenizi sağlayan Sling TV veya YouTube TV gibi bir akış hizmetine abone olabilirsiniz. Aynı kanalları kablosuz olarak almak için bir HD anten de alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir