Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

Dell XPS 13
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasıl Yapılır?
  4. »
  5. Dell öğrenci indirimi nasıl alınır

Dell öğrenci indirimi nasıl alınır

Karargaht Karargaht - - 4 dk okuma süresi
2

Yeni bir dizüstü bilgisayar, monitör veya masaüstü bilgisayar için okula dönüş satışlarını araştıran bir üniversite öğrencisiyseniz, daha da fazla tasarruf etmek için Dell öğrenci indirimini nasıl alacağınızı bilmek isteyeceksiniz.

Dell, 4K monitörler, klavyeler ve web kameraları dahil olmak üzere çok çeşitli temel aksesuarların yanı sıra en iyi dizüstü ve masaüstü bilgisayarlardan bazılarını sunar. Üniversiteye gidiyorsanız, ödevlerinizi rekor sürede tamamlamanıza yardımcı olmak için teknolojinizin en üst düzeyde olduğundan emin olmak istersiniz ve işte bu noktada Dell öğrenci indirimi size gerçekten yardımcı olabilir.

Bazı rakiplerinin aksine Dell, öğrenci indirimi konusunda oldukça cömerttir ve sizinkini güvence altına almak nispeten basit bir işlemdir. Aşağıdaki kılavuzu kullanarak uygunluğunuzu kontrol edin ve ardından en iyi Dell dizüstü bilgisayarlardan, monitörlerden, bilgisayarlardan ve daha fazlasından tasarruf etmeye başlamak için adımları izleyin.

Dell öğrenci indiriminden kimler yararlanabilir?

Dell’in hoş kapsamlı SSS’si (yeni sekmede açılır) öğrenci indirimi için uygunluk kriterlerini şu şekilde özetlemektedir: “Kolej ve üniversite düzeyinde (meslek okulu dahil) 16 yaşından büyük tüm öğrenciler, öğrenci indirimi hakkına sahiptir. Tek ihtiyacımız olan, bize öğrenci e-posta adresinizi ve öğrenci kimliğinizin bir kopyasını vermenizdir”

Dell öğrenci indirimine neler dahildir?

Dell öğrenci indirimi, resmi web mağazasından tüm Dell ürünlerinde %25’e varan indirim hakkı sağlar. İndiriminizi talep etmek için geçerli bir öğrenci indirim kuponuna ihtiyacınız olacak (aşağıda sizinkini nasıl alacağınıza bakın) ve bu kupon elde edildikten sonra öğrenci indirimi almak için ödeme sırasında kodu girin.

İndirim tüm ürünler için geçerli değildir, özellikle birkaç Dell Series S monitör hariçtir ve mevcut indirimin boyutu da seçilen ürüne göre farklılık gösterir. Genel olarak, çoğu ürün en az %10 indirimlidir ve bazıları geçerli bir öğrenci kuponu ile %25’e varan oranda indirime tabidir.

Ayrıca Dell web sitesinde şu anda mevcut olan çeşitli Dell öğrenci fırsatlarını listeleyen bir bölüm de bulunmaktadır (yeni sekmede açılır), ancak bunlar oldukça sınırlıdır. (Yazma sırasında sadece üç anlaşma var ve ikisi satıldı). Ancak, en azından bunlar teknik olarak öğrenci olmayanlar bile herkese açıktır.

Dell öğrenci indiriminizi nasıl talep edebilirsiniz?

Dell öğrenci indirimi elde etmek için, bu Öğrenciler için Dell Advantage formu (yeni sekmede açılır) aracılığıyla akademik e-posta adresinizi göndermeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra uygunluğunuz onaylanacak ve ardından özel bir kupon alacaksınız. Kuponun yalnızca bir kez kullanılabileceğini unutmayın, bu nedenle satın almadan önce satın alma işleminizi tam olarak değerlendirdiğinizden emin olun.

Akademik bir e-posta adresiniz yoksa veya başvurunuzu gönderirken sorun yaşıyorsanız, daha fazla yardım için dell_advantage_student@dell.com (yeni sekmede açılır) ile iletişime geçebilir ve ayrıca akademik kaydınızın alternatif kanıtını gönderebilirsiniz.

Bugünün en iyi Dell XPS 15 (2021) fırsatları

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir