Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

Chrome dinozor oyunu nasıl hacklenir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasıl Yapılır?
  4. »
  5. Chrome dinozor oyunu nasıl hacklenir? Dino hack kod 2023

Chrome dinozor oyunu nasıl hacklenir? Dino hack kod 2023

Karargaht Karargaht - - 8 dk okuma süresi
4

Chrome dinozor oyununun nasıl hackleneceğini bilmek, Chrome kullanıcılarını internetleri kesildiğinde eğlendirmek için tasarlanmış, ancak artık her zaman oynanabilen bu basit ama zorlu tarayıcı tabanlı oyuna başka bir boyut katıyor.

Chrome dinozor oyunu, engellerden kaçınmak ve dinozoru mümkün olduğunca uzun süre çalışır durumda tutmak amacıyla bir T-Rex’i yandan kayan bir manzarada yönlendirmeyi içerir.

Bu kadar basit bir oyunu nasıl hackleyebileceğinizi merak edebilirsiniz, ancak birkaç sinsi hile var. Dinozoru daha yavaş veya daha hızlı çalıştırabilir, daha alçak veya daha yükseğe zıplayabilir ve en iyisi T-Rex’i engellere karşı yenilmez hale getirebilirsiniz.

Burada, bu gizli ince ayarların nasıl uygulanacağını açıklayacağız ve Chrome’un gizli sonsuz koşucu oyununu gerçekten sonsuz hale getireceğiz. Ama önce, daha önce hiç oynamamış olman ihtimaline karşı, işte sana kısa bir oyun rehberi.

Chrome dinozor oyunu nasıl hacklenir: Oyunu oynamak

Chrome’un gizli dinozor oyununu oynamak için çevrimdışı olana kadar bekleyebilseniz de, internet bağlantınızı kaybetmenize gerek kalmadan şu anda tarayıcınızda oynayabilirsiniz. İşte nasıl oynanır.

1. Chrome’un adres çubuğuna chrome:dino yazın ve Enter’a basın. Bu, “Oynatmak için boşluğa basın” talimatıyla bir dinozor grafiğini gösterecektir.

Gizli dinozor oyununa başlamak için klavyenizdeki Ara Çubuğuna basın.

(Resim kaynağı: Google)

2. Oynanış bundan daha basit olamazdı. Dinozor çöl manzarasında koşarken, kaktüslerin üzerinden atlamak için Ara çubuğuna veya klavyenizdeki yukarı ok tuşuna basmaya devam edin. Birine bastığınızda oyun biter.

Oyun giderek hızlanıyor ve yolunuza daha büyük ve daha sık kaktüsler yerleştiriyor.

krom dinozor oyunu nasıl hacklenir - çöl manzarası

(Resim kaynağı: Google)

3. 500 puana ulaştığınızda, size doğru uçan pterodaktiller şeklinde kaçınmanız gereken başka bir engel var.

Üstlerinden atlayarak veya eğilmek için aşağı ok tuşuna basarak bunlarla temastan kaçının.

krom dinozor oyunu nasıl hacklenir - pterodactyl

(Resim kaynağı: Google)

4. Dinozor oyunu 700 puanı geçtiğinizde karanlık moda (siyah zemin üzerine beyaz grafikler), ardından 900 puanda standart moda geri dönüyor.

Bu, 1.400 noktada ve 700’ün her katında tekrar olur.

krom dinozor oyunu nasıl hacklenir - karanlık mod

(Resim kaynağı: Google)

5. Oyunu duraklatmak için klavyenizdeki Alt tuşuna basın. Ayrıca oyunu duraklatmak ve tam ekrana geçmek için F11 tuşuna basabilirsiniz. Oyuna devam etmek için ekranınızı tıklayın.

Chrome dinozor oyunu nasıl hacklenir: Zıplama yüksekliğini ve hızını değiştirin

Chrome dinozorunun daha yükseğe veya daha aşağıya zıplamasını mı istiyorsunuz? Veya T-Rex’i yavaş yavaş hızlandırmak yerine daha hızlı koşmaya mı başlamalı? O zaman aşağıdaki iki hack’i deneyin.

1. Tarayıcınızda Chrome dinozor oyunu yüklüyken, web sayfasına sağ tıklayın ve “Geliştirici araçları” panelini açmak için İncele’yi seçin.

Alternatif olarak, klavyenizde Ctrl+Shift+I tuşlarına basın veya Chrome menü düğmesini tıklayın ve “Diğer araçlar”ı, ardından “Geliştirici araçları”nı seçin.

krom dinozor oyunu nasıl hacklenir - inceleyin

(Resim kaynağı: Google)

2. “Geliştirici araçları” panelinin üst kısmındaki Konsol sekmesine tıklayın. Dinozorun atlama yüksekliğini ayarlamak için aşağıdaki kodu Konsol metin kutusuna yazın veya kopyalayıp yapıştırın ve Enter tuşuna basın.

Runner.instance_.tRex.setJumpVelocity(15)

T-Rex’in atlama yüksekliğini artırmak veya azaltmak için “(15)” kısmını daha yüksek veya daha düşük bir sayıya değiştirebilirsiniz.

krom dinozor oyunu nasıl hacklenir - zıpla

(Resim kaynağı: Google)

3. Dinozorun koşu hızını ayarlamak için aşağıdaki kodu Konsol metin kutusuna yazın veya kopyalayıp yapıştırın ve Enter’a basın.

Runner.instance_.setSpeed(1000)

Yine, daha hızlı veya daha yavaş bir tempo için “(1000)”i farklı bir sayısal değere değiştirebilirsiniz.

krom dinozor oyunu nasıl hacklenir - hız

(Resim kaynağı: Google)

4. “Geliştirici araçları” penceresini kapatın ve yeni bir oyun başlatmak için Ara Çubuğuna basın. Sıçrama hızındaki ve koşu hızındaki değişikliği fark etmelisiniz.

Ayrıca ekranın alt kısmında başlangıç ​​hızını kontrol etmenizi sağlayan yeni bir “Daha yavaş başla” kaydırıcısını göreceksiniz.

krom dinozor oyunu nasıl hacklenir - daha yavaş

(Resim kaynağı: Google)

Chrome gizli dinozor oyunu nasıl hacklenir: Dinozoru yenilmez yapın

Oyununuzu erken bitirmenize neden olan kaktüsler ve pterodaktillerden bıktıysanız, sizi bu engellere karşı yenilmez kılmak ve dinozorunuzun sonsuza kadar çalışmasını sağlamak için bir hile kullanabilirsiniz. Bu, meydan okumayı oyundan kaldırabilir, ancak daha uzun süre oynayabileceğiniz anlamına gelir. Hack’i nasıl uygulayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

1. Bir önceki bölümde açıklandığı gibi, sayfaya sağ tıklayıp Denetle’yi seçerek veya diğer yöntemlerden birini kullanarak “Geliştirici araçları” panelini açın.

2. Yine, panelin üst kısmındaki Konsol sekmesine tıklayın. Aşağıdaki kodu metin kutusuna yazın veya kopyalayıp yapıştırın ve Enter tuşuna basın:

var orijinal = Runner.prototype.gameOver

3. Şimdi, bu kodu Konsol metin kutusuna yazın veya kopyalayıp yapıştırın ve Enter tuşuna basın:

Runner.prototype.gameOver = işlev (){}

Oyundaki “Oyun bitti” işlevi artık devre dışı bırakılacak ve Chrome dinozor yenilmezliğini etkin bir şekilde sağlayacak.

krom dinozor oyunu nasıl hacklenir - yenilmez

(Resim kaynağı: Google)

4. “Geliştirici araçları” panelini kapatın ve yeni bir oyun oynamak için Space tuşuna basın.

T-Rex’in artık öldürülmeden kaktüsler ve pterodaktillerin içinden geçebildiğini göreceksiniz. Aslında sonsuza kadar çalışabilir, puanınız inanılmaz yeni zirvelere ulaşırken.

krom dinozor oyunu nasıl hacklenir - yüksek puan

(Resim kaynağı: Google)

6. Bir süre sonra yenilmezlik biraz can sıkıcı olabilir, bu yüzden uygun bir oyuna geri dönmek isteyebilirsiniz.

Bunu yapmak için “Geliştirici araçları” panelinde Konsolu tekrar açın. Aşağıdaki kodu yazın veya kopyalayıp yapıştırın ve Enter tuşuna basın:

Runner.prototype.gameOver = orijinal

krom dinozor oyunu nasıl hacklenir - orijinal

(Resim kaynağı: Google)

Yeni bir oyun başlatın ve Chrome dinozorunun 65 milyon yıl önceki ataları gibi şimdi yine engellerle öldürülebileceğini göreceksiniz!

krom dinozor oyunu nasıl hacklenir - oyun bitti

(Resim kaynağı: Google)

Artık Chrome dinozor oyununu nasıl hackleyeceğinizi bildiğinize göre, Windows 10’da ASCII’de Star Wars’ı nasıl izleyeceğinizi öğrenmek isteyebilirsiniz. Chrome ile ilgili daha fazla kılavuz için YouTube videolarını Chrome’da nasıl indireceğinize ve nasıl çalıştırılacağına bakın. Google Chrome’da bir Güvenlik Kontrolü.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir