Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

A person holding an iPhone, taking a picture, representing an article about how to blur the background on iPhone photos
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasıl Yapılır?
  4. »
  5. Bu iPhone özelliği beni deli ediyor – işte nasıl kapattım

Bu iPhone özelliği beni deli ediyor – işte nasıl kapattım

Karargaht Karargaht - - 4 dk okuma süresi
2

iPhone’da Shake to Undo’yu neden kapatmak istediğinizden emin değilseniz, görünüşte eliniz konusunda kararlı olduğunuz için sizi tebrik etmeme izin verin. iPhone 4’ten bu yana neredeyse sürekli olarak iPhone’lara sahibim (eksi 2013’te bir HTC ile 6 aylık talihsiz bir birliktelik hariç) ve onları en iyi telefonlar olarak görmeme rağmen, tüm zaman boyunca Shake to Undo tarafından tehdit edildim. Açıkçası, ellerim olabileceği kadar sabit değil.

Shake to Undo’nun ne olduğundan gerçekten emin değilseniz, cihazınızı sallayarak yazılan metni geri almanıza izin veren basit ama uzun süredir devam eden bir iOS özelliğidir. Hareketi kısıtlı kişilerin metni silmesini kolaylaştırmayı amaçlayan bir erişilebilirlik özelliği olsa da, biraz hassas olabilir. Hatta aşırı hassas.

Bu özelliğe ihtiyaç duymayan, ancak metin yazarken (örn. Moi) cihazını biraz yanlış bir şekilde hareket ettirme alışkanlığına sahip olanlar için, Geri Almak için Salla, geri almak isteyip istemediğinizi soran düzenli ve tamamen sinir bozucu açılır pencerelerle sonuçlanır. yazıyor. Dahası, yaralanmaya hakaret eklemek için, bu pop-up’lar, her zamanki gibi bir metin yığınını yeni sildiyseniz bile görünür.

Daha da kötüleşiyor: bu durumlarda geri al’a dokunmak hiçbir şey yapmıyor. Mantıksal olarak varsaydığınız gibi, silinen metni geri koymak yerine, hiçbir şey yapmaz. Beni deli ediyor.

Tamam, yani küresel ısınmaya karşı tabii ki o kadar büyük bir anlaşma değil. Ancak gerçek şu ki, Shake to Undo, ihtiyacı olmayanlar için tam bir baş belası. Bu yüzden nasıl kapatılacağını bulduktan sonra geriye bakmadım.

Sizin için de çok uzun sürdüyse, iPhone’da Sarsıntıyı Geri Almak için nasıl kapatacağınız aşağıda açıklanmıştır.

İPhone’da Geri Almak için Sarsıntı nasıl kapatılır

1. Ayarlar’ı açın, ardından aşağı kaydırın ve Erişilebilirlik’e dokunun.

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

2. Dokun’a dokunun.

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

3. Geri Almak için Salla geçişine dokunun.

(Resim kaynağı: Tom’un Rehberi)

Geri Almak için Salla’yı açmanız gerekiyorsa, 3. adımda açmanıza rağmen adımlar aynıdır.

İşte buyur. Patronunuza o kızgın e-postayı ya da o sarhoş sabah 3’teki metni hazırlarken edebi akışınızı rahatsız etmeyin. Güvenlik ağları artık iyi durumda ve gerçekten gitti.

Birini gerçekten görmezden gelmeye çalışıyorsanız, muhtemelen iPhone’da okundu bilgilerinin nasıl kapatılacağını ve WhatsApp’ta okundu bilgilerinin nasıl kapatılacağını okumalısınız. Maalesef bu metni patronunuza gönderecek kadar aptalsanız, iOS 16’da iPhone’da bir metin mesajını nasıl geri alacağınızı bilmeniz gerekir. iPhone’unuzun gizli özelliklerinden daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, başlayın iPhone kameranızın pozunu nasıl değiştirirsiniz.

Bugünün en iyi Apple AirPods fırsatları

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir