Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

Bu basit iPhone ipucu, özçekimlerinizi hemen düzeltir - şimdi deneyin
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasıl Yapılır?
  4. »
  5. Bu basit iPhone ipucu, selfilerinizi güzelleştirecek!

Bu basit iPhone ipucu, selfilerinizi güzelleştirecek!

Karargaht Karargaht - - 3 dk okuma süresi
2

Ayna Ön Kamera iPhone özelliği, selfilerinizde büyük bir fark oluşturabilir ve açılıp kapanması yalnızca birkaç saniye sürer.

Neden bahsettiğimi merak ediyorsanız, Selfie’lerinizi Kamera ön izlemesinde nasıl göründüklerine götürdükten sonra biraz farklı göründüğünü hiç fark ettiniz mi? Ben de ve mükemmel simetrik bir yüze sahip değilseniz ve mükemmel simetrik bir ortamda duruyorsanız, önizlemede gördüğünüz ile son selfie’nizde gördüğünüz şey genellikle farklı olacaktır.

Bunun nedeni, Ayna Ön Kamera açık olmadığında, iPhone’unuzun kamerasının, deklanşöre bastıktan sonra önizlemede gördüğünüz görüntüyü gerçekten çevirmesidir. Resmi Fotoğraflar’da kontrol ederseniz, Kamera önizlemesinde göründüğünden farklı olduğunu görürsünüz.

Göstermek için, aşağıdaki resim, bir selfie çekerken Kamera uygulamamın önizlemesinde gördüğüm şeydir – ağacın resmin solunda olduğuna dikkat edin.

(İmaj kredisi: Tom’un Rehberi)

Ancak, Fotoğraflar uygulamamda göründüğü gibi, çektikten sonra ortaya çıkan görüntü aşağıdaydı – şimdi ağacın sağda olduğuna dikkat edin. Görüntü ters çevrildi.

Görüntünün sağ tarafında bir ağaç olan bir adam, aynalı kameranın gizli iPhone özelliğini gösteriyor.

(İmaj kredisi: Tom’un Rehberi)

Ters çevrilmiş görüntü, diğer insanlara nasıl göründüğünüzün gerçek bir temsili olacaktır, ancak aynaya baktığınızda göreceğiniz şey bu değildir. Ne de Kamera önizlemesinde gördüğünüz veya Instagram gibi sosyal uygulamalarda çektiğiniz özçekimler değil.

Benim gibi aynada gördüğünüz görüntüyü tercih ediyorsanız veya sosyal içeriğinizi tutarlı tutmanız gerekiyorsa, görüntülerin ters çevrilmesi özçekimlerinizin görünümünde büyük bir fark yaratır. Neyse ki, iPhone’unuzun ön kamerasını ayna moduna çevirmek için süper basit bir düzeltme var.

iPhone’da Ayna Ön Kamera nasıl açılır

Ayarlar uygulamasını açın Kamera’ya gidin Ayna Ön Kamera’ya gidin, açık konuma getirin

(İmaj kredisi: Tom’un Rehberi)

Ve bu kadar! Oldukça basit, değil mi? Ancak özçekimlerinizin görünümünde büyük bir fark yaratabilir, özellikle de özçekimlerinizi Instagram ve Snapchat uygulamalarından çektiğinizde nasıl göründüğüne alıştıysanız veya kasıtlı olarak çekimlerinizi oluşturmak için zaman harcadıysanız.

Aşağıda, ayar açıkken resmim yeniden çekildi. Ağacın tekrar görüntünün solunda olduğunu görebilirsiniz, tıpkı Kamera önizlemesinde olduğu gibi, bunun işe yaradığını bu şekilde bilirsiniz.

Resmin solunda bir ağaçla ayakta duran, Ayna Ön Kamera gizli iPhone özelliğini gösteren bir adam

(İmaj kredisi: Tom’un Rehberi)

Bunun gibi daha fazla iPhone hilesi, hack ve gizli özellikler için TikTok’ta Tom’un Kılavuzunu takip ettiğinizden emin olun. Ayrıca, herkesin bilmesi gereken gizli iPhone özelliklerine yönelik kılavuzumuza ve Siri ile Harry Potter büyüleri yapmanızı sağlayan bu iPhone numarasına göz atın.

Ve en iyi kameralı telefonlardan biri için pazardaysanız, iPhone 13 Pro incelememize ve iPhone 13 Pro Max incelememize bir göz atın.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir