Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

Bu Apple Watch hilesi az önce selfie oyunumu değiştirdi - şimdi deneyin
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasıl Yapılır?
  4. »
  5. Bu Apple Watch hilesi az önce selfie oyunumu değiştirdi – şimdi deneyin

Bu Apple Watch hilesi az önce selfie oyunumu değiştirdi – şimdi deneyin

Karargaht Karargaht - - 3 dk okuma süresi
2

Apple Watch’u nasıl kullanacağınızı bilseniz bile, daha önce denememiş olabileceğiniz harika hileler ve gizli özellikler var. Örneğin, Apple Watch’unuzu iPhone’unuzun etrafına sararsanız bir selfie vizörüne dönüşebileceğini biliyor muydunuz?

Elbette, iPhone’da çok sayıda ön kamera var – portre modunda selfie çekmenin bokeh etkisini seviyorum. Ancak iPhone 13 Pro Max’in arka kameraları onu satın alabileceğiniz en iyi kameralı telefon yapıyor, bu nedenle zaman zaman ekranı sizden uzağa bakarken fotoğraf çekmeyi deneyebilirsiniz.

Çerçevede kalmak dışında zor olabilir. İşte o zaman bir Apple Watch’a sahip olmak yardımcı olabilir. Çekimin küçük bir önizlemesini görmek için Apple Watch’unuzu bileğinizden çıkarabilir ve iPhone’unuzun etrafına takabilirsiniz. Bu hilenin biraz saçma göründüğünü kabul edeceğim, ancak tamamen işe yarıyor ve bazı yüksek kaliteli özçekimler yapıyor.

TikTok’ta Tom’s Guide’ı zaten izlediyseniz görmüş olabileceğiniz kurulumu, TikTok’ta çalışırken gösterdik:

@tomsguide ♬ sefalet 4 u – Nick

Apple Watch 7’den Apple Watch SE’ye kadar en iyi Apple Watch modellerinin tümü bu özelliği destekler. Yerleşik Camera Remote uygulamasını kullanacaksınız, bu nedenle başka bir şey indirmenize gerek yok; yalnızca Apple Watch’ınız ve eşleştirilmiş iPhone’unuz yeterli.

Bununla birlikte, bu numaranın çalışması için iPhone’unuzun güvenliğini sağlayabilecek en iyi Apple Watch bantlarından birine ihtiyacınız olacak. Apple’ın Solo Loop’unu kullandım, ancak güvenli kapanışa sahip çoğu grup çalışmalıdır.

Apple Watch, Camera Remote ile iPhone’unuz için vizör olarak nasıl kullanılır?

1. Apple Watch’unuzu iPhone’unuza, Apple Watch size dönük ve iPhone ekranı sizden uzağa bakacak şekilde bağlayın.

(İmaj kredisi: Gelecek)

2. Apple Watch’ınızda Camera Remote uygulamasını açın.

3. Gerekirse flaş, canlı fotoğraf ve HDR ayarlarını yapın.Apple Watch kamera özçekimi

(İmaj kredisi: Gelecek)

4. Apple Watch’u vizör olarak kullanarak kendinizi çerçeveleyin.

5. Selfie’nizi çekmek için Apple Watch’unuzdaki yakalama düğmesine dokunun.

Bu özellik, iPhone’unuz en iyi iPhone tripodlarından birine takılıysa veya telefonlar için en iyi zil ışıklarından birini kullanıyorsanız da çalışır. Camera Remote, iPhone’unuza dokunmanıza gerek kalmadan fotoğraf çekmenize yardımcı olmak için tasarlandı, ancak bu hack size birinci sınıf özçekimler çekmek için başka bir seçenek sunuyor.

Fotoğraf paylaşmayı çok daha kolay hale getiren bu iPhone kamera ipucunu denediniz mi? Ayrıca, her seferinde kurulumunuzu kaybetmekten bıktıysanız, iPhone’da kamera ayarlarının nasıl kaydedileceğiyle ilgili kılavuzumuza göz atın.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir