Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

Bu Apple Watch ayarını değiştirmek büyük bir fark yaratıyor - işte nasıl
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasıl Yapılır?
  4. »
  5. Bu Apple Watch ayarını değiştirmek büyük bir fark oluşturuyor!

Bu Apple Watch ayarını değiştirmek büyük bir fark oluşturuyor!

Karargaht Karargaht - - 4 dk okuma süresi
2

Apple Watch’u nasıl kullanacağınızı bilmek, piyasadaki en iyi akıllı saatten en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur, ancak muhtemelen daha önce denemediğiniz gizli ayarlar ve özellikler vardır.

Bu ayarlardan biri, Apple Watch deneyimiyle ilgili sizi rahatsız eden bir şeyi bile düzeltebilir.

En azından beni rahatsız etti. Bileğinizi indirdiğinizde veya boşta kaldığınızda iki dakika sonra Apple Watch’unuz varsayılan olarak saatinize veya saat kadranınıza döner. Bu nedenle, bir mesaj okuyorsam veya bir uygulamam açıksa, Apple Watch 7’m her zaman açık moduna girdikten kısa bir süre sonra mevcut saat kadranıma geri dönüyordu.

Elbette, bazen uygulamanın açılmasına artık ihtiyacım olmuyor, ancak bazen bir anlığına dikkatim dağılıyor ve yine de başlattığım uygulamayı kullanmaya niyetliydim. Ve hayır, tekrar bileğimde açmak büyük bir güçlük değil. Yine de bir süre sonra yorucu oluyor.

Geçenlerde Apple Watch’u günlük olarak çalıştırmayı çok daha iyi hale getiren bir ayar keşfettim. Saate Dön ayarı size en iyi Apple Watch uygulamalarını bir saate kadar açık bırakma seçeneği sunar. Bu hızlı bir düzeltme — çok hızlı, bunu TikTok’ta gösterdim (TikTok’ta Tom’un Kılavuzunu izlediyseniz görmüş olabilirsiniz.)

@tomsguide ♬ malibu – favori sesler

Apple Watch’ınızda uygulamalarınızın otomatik olarak kapanmasını sevmiyorsanız, bu ayarı değiştirmek için harika bir ayardır. Çok fazla bir hack değil, ama kesinlikle daha az bilinen veya daha az bilinen Apple Watch özelliklerinden biri. Daha da iyisi, ayarı uygulamadan uygulamaya göre özelleştirebilirsiniz.

Apple Watch’ınızda uygulamaları açık tutmak için Saate Dön ayarlarını nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Apple Watch’ınızda uygulamaları nasıl açık tutabilirsiniz?

(Resim kaynağı: Gelecek)

1. Apple Watch’ınızdaki ayarları açın. Ayrıca iPhone’unuzda Watch uygulamasını açabilir ve My Watch sekmesini açabilirsiniz.

2. Genel’i seçin.

3. Saate Dön’ü seçin.

4. ‘Her Zaman’ veya ‘2 dakika sonra’ yerine ‘1 saat sonra’ olarak değiştirin. Alternatif olarak, aşağı kaydırabilir ve Apple Watch’ınıza indirdiğiniz her bir uygulama için saate dönüş ayarını özelleştirebilirsiniz.

Bu kadar basit. Apple Watch’ınızdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz konusunda daha fazla yol mu arıyorsunuz? Şimdi etkinleştirmeniz ve devre dışı bırakmanız gereken Apple Watch ayarları kılavuzumuza bakın. Ayrıca yakın zamanda Apple Watch’unuzu el hareketleriyle nasıl kontrol edebileceğinize dair adımları da paylaştık.

Ve yeni bir akıllı saat için pazardaysanız, sizin için en iyi Apple Watch modelini seçmenize yardımcı olabiliriz – ve şu anda mevcut olan en iyi Apple Watch fırsatlarını haykırmak için, çünkü kim para biriktirmeyi sevmez ki?

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir