Bilmeniz Gereken 5 Taşınabilir WiFi Yönlendirici Sorusu

Stokta Bulunan, Gönderilmeye Hazır Ürünlerle En İyi Fiyatlandırmanın Kilidini Açın

Herkesin cep telefonu veya dizüstü bilgisayarı olduğu için, dışarıda olduğumuzda WiFi bizim için önemlidir. Herkese açık WiFi kullanabiliriz ancak bu verilerimiz için güvenli değildir. Böylece, Taşınabilir WiFi yönlendirici icat edildi.

Taşınabilir WiFi yönlendiricinin ne olduğunu biliyor olabilirsiniz ve hatta bir tane satın almak isteyebilirsiniz. Ancak satın almadan önce 5 soruyu cevaplamanız gerekiyor.

  1. Taşınabilir WiFi yönlendirici nedir?

Taşınabilir WiFi yönlendirici, bilgisayardaki kablolu, 2G, 3G, 4G, 5G ağını veya internet bağlantısını WiFi sinyaline dönüştürebilen, mobil ofislerde seyahat eden iş ve gezginlerin ağa bağlı ihtiyaçlarını karşılayabilen bir cihazdır. . Bilgisayar için sim kart ve usb olmak üzere iki türe ayrılmıştır. Seyahat yönlendiricisi, mobil erişim noktası vb. gibi başka adları da vardır.

huawei taşınabilir WiFi yönlendirici

  1. Taşınabilir WiFi erişim noktası nasıl çalışır?

Ağ kaynağı olarak kablolu bir ağ, bir kablosuz operatör tarafından sağlanan kablosuz İnternet erişim çipi (sim kart) veya bilgisayarın kendi İnternet bağlantısını kullanın ve bu temelde bir WiFi etkin nokta paylaşım ağı oluşturun. Bu ekipman seti aracılığıyla, WiFi erişimi olmayan internet bağlantısı, internet terminali tarafından kullanılmak üzere bir WiFi ağına genişletilebilir. Bunlar arasında ağ kaynağı olarak yalnızca 2.5G, 3G, 4G veya 5G kullanan taşınabilir WiFi de MiFi olarak adlandırılır.

taşınabilir WiFi yönlendirici

  1. Taşınabilir WiFi yönlendiricinin faydaları nelerdir?

Taşınabilir WiFi yönlendiricinin en büyük avantajı taşınabilir olmasıdır! Bu özellikleri sağlar:

(1) İnternete her zaman, her yerde bağlanabilirsiniz, çünkü WIFI sinyali üzerinizdedir, bu da kullanımı çok uygundur.

(2) Taşınabilir WIFI, operatör tarafından sağlanan çeşitli veri paketlerini kullanır ve kullanım ücreti nispeten düşüktür.

(3) Taşınabilir WIFI cihazı çok küçük, çok taşınabilir ve kullanımı kolaydır.

huawei-5g yönlendirici

(4) Taşınabilir WIFI, bir veya daha fazla bilgisayar için İnternet hizmetleri sağlayabilen bir mobil WIFI ağı sağlayabilir.

(5) Taşınabilir WIFI kullanımı çok basittir ve önyüklemeden sonra kullanılabilir. Taşınabilir WIFI açıldığında, bir bilgisayar veya cep telefonu aracılığıyla doğrudan bağlantı için bir WIFI ağı sağlanacaktır.

(6) Taşınabilir WIFI tarafından sağlanan WIFI ağı, kendisi tarafından veya iş arkadaşları, arkadaşlar ve aile üyeleri ile kullanılabilir. Bu, halka açık WIFI kullanımını önleyebilir ve bilgi sızıntısı riskini azaltabilir.

  1. Taşınabilir WiFi yönlendirici nasıl kullanılır?

taşınabilir WiFi yönlendirici-1

Adım 1: Sürücüyü indirin ve kurun (“xx taşınabilir wifi” arayın ve sürücüyü resmi sayfasından indirin)

Adım 2: xxx taşınabilir WiFi’yi bağlı bilgisayarın USB bağlantı noktasına takın.

Adım 3: Bilgisayar ekranında ücretsiz bir WLAN adı istemi görünecektir.

Adım 4: Telefonunuzdaki WiFi ayarlarını açın, yönlendiricinin adını seçin, İnternet’e bağlanmak için şifreyi girin.

  1. En iyi taşınabilir WiFi yönlendirici nedir?

Konsepti, faydaları ve kullanım kılavuzunu öğrendikten sonra, en iyi taşınabilir WiFi yönlendiricinin ne olduğunu sorabilirsiniz.

Piyasada Google, ASUS, Tp-link, Huawei vb. Gibi birçok taşınabilir WiFi yönlendirici markası vardır. Huawei 5G Mobil WiFi Yönlendirici, piyasadaki en yeni taşınabilir WiFi yönlendiricilerinden biridir. Sadece 25 Kasım’dan itibaren satışta.

En iyi taşınabilir WiFi yönlendirici yok. Sadece sizin için en uygun olanı var. Uygun boyut, uygun işlevler ve uygun fiyat.

Bu tür yönlendiricileri google.com, amazon.com, bestbuy.com ve diğer ünlü alışveriş sitelerinde aramanızı öneririm.

Bu seyahat yönlendiricisini daha kaliteli bir şekilde satın almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin: sales@router-switch.com. Ayrıca çevrimiçi mağazamızı doğrudan ziyaret edebilirsiniz: HUAWEI 5G MOBILE WIFI E6878-870.

huawei 5g mobil wifi yönlendirici

İlgili konular:

5G vs. WiFi 6: Kazan-kazan işbirliğine sahip olmalılar mı?

Huawei 5G CPE Pro’nun Bir İncelemesi

Erişim Noktası mı yoksa Kablosuz Yönlendirici mi? Düşünmeniz Gerekenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir