Best Buy öğrenci indirimi nasıl alınır – ve büyük tasarruf edin

Best Buy student discount

Okula dönüş indirimleri arayan bir öğrenciyseniz, Best Buy öğrenci indirimi, tüm amiral gemisi teknoloji ürünlerinde büyük tasarruf etmenin harika bir yoludur. Best Buy, yıl boyunca özel öğrenci indirimleri sunardı. Ancak, fırsatlar gerçekten öğrenci olduğunuzu doğrulamanızı gerektiriyordu, ancak şimdi Best Buy indirimlerini herkese açtı.

Yeni Best Buy Back to School fırsatları sayfası (yeni sekmede açılır) herkese açık olan indirimler sunar. Mevcut öğrenci indirimleri, dizüstü bilgisayarlarda, Samsung Galaxy telefonlarında 800 $’a varan indirimleri, 89 $’dan başlayan 1080p monitörleri ve daha fazlasını içerir. Best Buy’da tasarruf etmenin diğer yolları için bu haftanın Best Buy kupon kodları kılavuzumuza da göz atabilirsiniz.

Elektronik perakendecisi yıl boyunca anlaşmalar yapıyor, ancak bu tasarruflar yaz aylarında daha da etkileyici hale geliyor. En yeni MacBook’lar gibi bir dizi popüler ürünün yanı sıra en iyi kablosuz kulaklıklardan bazılarının tekliflerinden ciddi para kazanabilirsiniz. Hangi gadget’ın peşinde olursanız olun, Best Buy’ın muhtemelen sizin için bir anlaşması olacaktır.

İster okula dönüş için yeni bir dizüstü bilgisayara, ister bir sonraki partiniz için bir hoparlöre ihtiyacınız olsun, herkesin Best Buy öğrenci indirimlerinden nasıl yararlanabileceği aşağıda açıklanmıştır. (Daha fazla indirim için Best Buy fırsatları sayfamıza da göz atmayı unutmayın).

Best Buy öğrenci indiriminden kimler yararlanabilir?

Best Buy öğrenci indirimleri artık herkese açık. (Artık bir üniversiteye kayıtlı olduğunuzu doğrulamanız gerekmiyor). Best Buy’ın mevcut okul öncesi indirimlerini Best Buy’ın web sitesi aracılığıyla satın alabilirsiniz (yeni sekmede açılır).

Hangi Best Buy ürünlerinde öğrenci indirimi var?

Best Buy, öğrencilere düzenli olarak değişen bir dizi fırsat sunar. Sunulan belirli bir yüzde indirimi olmasa da, fırsatlar en iyi dizüstü bilgisayarlarda 300 ABD Doları veya en iyi Bluetooth hoparlörlerinde 100 ABD Doları tasarruf etmenizi sağlayabilir.

Best Buy web sitesindeki Best Buy öğrenci fırsatları ana sayfasına (yeni sekmede açılır) yer işareti koymaya ve düzenli olarak kontrol etmeye değer. Daha popüler indirimlerden bazılarının, hevesli öğrenciler teklifleri kaptığı sürece uzun sürmediğini unutmayın.

Best Buy öğrenci indiriminizi nasıl talep edebilirsiniz?

Best Buy öğrenci indiriminizi talep etmek, satıcıda çevrimiçi bir hesabınızın olmasını gerektirir.

Bunu Best Buy web sitesinde kolayca yapabilirsiniz; Öğrenci Merkezi (yeni sekmede açılır) bölümündeki üst başlığa tıklamanız yeterlidir. Ücretsiz Best Buy hesabınızı oluşturduktan sonra, mevcut mükemmel fırsatlardan yararlanmaya hazır olacaksınız.

Apple: iPad’lerde 100 $, iPhone 13’te 800 $’a varan indirim (yeni sekmede açılır)4K TV’ler: Televizyonlar: büyük ekran TV’lerde 700 $’a kadar indirim (yeni sekmede açılır)Kulaklıklar: 39 $’dan başlayan fırsatlar (yeni sekmede açılır)Mutfak aletleri : Hava fritözleri, karıştırıcılar, 12$’dan başlayan fiyatlarla (yeni sekmede açılır)Dizüstü bilgisayarlar: En yeni dizüstü bilgisayarlarda 300$’a varan indirim (yeni sekmede açılır)Ofis teknolojisi: yazıcılar, klavyeler, ofis koltukları satışta (yeni sekmede açılır)PC oyunları: tasarruf edin oyun monitörlerinde, dizüstü bilgisayarlarda, aksesuarlarda (yeni sekmede açılır)Telefonlar: Aktivasyonlu Galaxy S21, iPhone 12 (yeni sekmede açılır)Akıllı saatler: Apple Watch, Fitbit, Garmin (yeni sekmede açılır)Tabletler: Apple iPad Pro 150$’a kadar indirim (yeni sekmede açılır)Oyuncaklar: %50’ye varan indirim Barbie, Hot Wheels, Fisher-Price (yeni sekmede açılır)Vakumlar: 139$’dan başlayan fiyatlar (yeni sekmede açılır)Video oyunları: Xbox Series X ve 10$’a kadar düşen PS5 oyunları (yeni sekmede açılır)

Best Buy’da bugünün en iyi TV indirimlerini satın alın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.