192.168.1.2 - 192.168.l.2 Modem Arayüz Girişi

Bedava Wifi İnternet Türkiye Wifi Ağları listesi için okumaya devam ediniz.

Türk Telekom’un sunduğu wifi ağları ile bedava internet‘e girebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir Wi-Fi ağı bulmak veya haritadan bulunduğunuz yerde Wifi var mı bakmak.

Günümüzde tüm taşınabilir bilgisayarlar ve akıllı telefonlar WiFi destekli gelmektedir. Türk Telekom WiFi hizmetine erişebileceğiniz başıca cihazlar aşağıdaki gibidir.

 • Notebook/Netbook 
 • Akıllı Telefonlar
 • Tabletler
 • Taşınabilir müzik çalarlar
 • Taşınabilir oyun konsolları 

Geçerli bir Türk Telekom WiFi Şifresi Oluşturma veya Almak

Türk Telekom internet Kullanıcıları : Türk Telekom internet kullanıcı adınız veya TekŞifre’niz ile hediyelerinizi veya ek dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

Diğer Internet Kullanıcıları : Kredi kartı ile satın alma ile oluşturulacak kullanıcı adı ve şifre.

Ücretsiz Nokta Kullanıcıları :
Ücretsiz hizmet verdiğimiz noktalarda cep telefonunuza SMS ile gönderilecek kullanıcı adı ve şifre.

Kampanya Kullanıcıları :
 Kampanya dahilinde edindiğiniz pin ile cep telefonunuza SMS ile gönderilecek olan kullanıcı adı ve şifre.

Türk Telekom WiFi Noktası

Türkiye’de 81 ilde, binlerce servis noktasında, hemen bir hizmet noktası bulmak için tıklayınız.

Türk Telekom Wifi Ağları İçin Tıklayın

Windows olan bir işletim sitemi ile Wifi ağına bağlanmak için

 • Türk Telekom WiFi isim ve logosunu gördüğünüz kablosuz internet servis noktasında cihazınızın kablosuz internet (Wireless) özelliğini açınız. Kablosuz ağlardan (SSID) “Turk Telekom WiFi”ı seçiniz. Herhangi bir ağ şifresi sorulmadan bağlantı yapılacaktır.
 •  
 • Bilgisayarınızda yüklü web tarayıcınız (Internet Explorer, Firefox vb.) ile herhangi bir sayfaya gitmeye çalıştığınızda otomatik olarak karşılama sayfasına yönlendirilecektir. Karşılama Sayfasında Türk Telekom internet Müşterisi olan ve olmayanlar için iki adet giriş seçeneği ekrana gelecektir. Türk Telekom internet Müşterisi olarak giriş yapmak için Türk Telekom internet Müşterisiyim tıklanır.
 • Tek Şifre ile Giriş : Türk Telekom’un tüm katma değerli hizmetlerinden (Türk Telekom Müzik, Türk Telekom Oyun, Türk Telekom WiFi..) faydalanabildiğiniz kullanıcı adı ve TekŞifrenizi girerek GİRİŞ butonuna tıklayınız. Eğer daha önce başka bir hizmet için TekŞifre oluşturmadıysanız internet kullanıcı adı ve TekŞifrenizi bir kez kullanarak oluşturabilir ve Türk Telekom WiFi girişi için de kullanabilirsiniz. TekŞifre ile ilgili daha fazla bilgi için https://teksifre.turktelekom.com.tr ziyaret ediniz. 
 • Giriş yaparken BENİ HATIRLA kutusunu işaretlediğinizde aynı cihazdan sonraki Türk Telekom WiFi bağlantılarınızda sadece Türk Telekom internet abonesiyim tıklayarak kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan direk olarak internete bağlanırsınız.
 • Karşınıza internete bağlı olduğunuzu gösteren “Hoş geldin Sayfası” gelecektir. Bu sayfayı kapatmadan yeni sayfalar açarak dilediğiniz zaman internette gezmeye başlayabilirsiniz.
 • İnternet kullanımınız sona erdiğinde “Çıkış” yapmayı unutmayınız. Giriş yaparken BENİ HATIRLA kutusunu tıkladıysanız ve internete bağlı olduğunuz cihazın giriş bilgilerinizi hatırlamasını istemiyorsanız UNUT ve ÇIK, hatırlamasını istiyorsanız ÇIKIŞ butonuna basınız. Eğer yanlışlıkla bu sayfayı kapattıysanız Türk Telekom WiFi’a bağlı ikenhttps://giris.turktelekomwifi.com adresinden tekrar çağırabilirsiniz.
 • Çıkış yapılmadan bilgisayarınızın kapanması gibi durumlarda sürelerinizin bitmemesi için veri alışverişi olmayan 15 dakika sonrası sistem otomatik olarak bağlantınızı kapatacaktır.

Her seferinde Kullanıcı adı/şifre ile uğraşmadan hızlıca internete erişim için Türk Telekom WiFi Otomatik ile giriş yapın! 

Türk Telekom WiFi noktalarında, mobil cihazınızdan Türk Telekom WiFi Otomatik kablosuz ağını seçerek bir defaya mahsus Türk Telekom WiFi giriş sayfasında TekŞifre’niz ile bağlanın. Sonra tekrar Türk Telekom WiFi giriş sayfasına bağlanmanıza ve kullanıcı adı /şifre girişi yapmanıza gerek kalmaz, tüm Türk Telekom WiFi noktalarında otomatik bağlanırsınız. 

Mac iOS Bağlantısı İçin Pdf Dosyası

türk telekom wifi giriş, türk telekom wifi noktalarına bağlanma, türk telekom wifi şifresi değiştirme, türk telekom wifi fiyat, türk elekom wifi iletişim, türk telekom wifi prime, türk telekom wifi sorunu,