Modem arayüzü – 192.168.1.1, 192.168.0.1, 192.168.I.1

Stokta Bulunan, Gönderilmeye Hazır Ürünlerle En İyi Fiyatlandırmanın Kilidini Açın
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Modem ve Router
  4. »
  5. Az Daha Çok, Cisco Tüketici Pazarını Yeniden Yapılandırıyor

Az Daha Çok, Cisco Tüketici Pazarını Yeniden Yapılandırıyor

Karargaht Karargaht - - 3 dk okuma süresi
2

Cisco’nun, flip video kamera işinden vazgeçmek, en büyük işten çıkarmalara hazırlanmak, Cisco’nun çekirdek ağına yeniden odaklanmak, Cisco umi’yi şirketin Business TelePresence ürün hattına entegre etmek, temel video teknolojisi entegrasyonunu değerlendirmek dahil olmak üzere tüketici pazarını yeniden yapılandırdığı bir sır değil. Cisco’nun Eos medya çözümleri işinde….

Cisco Yeniden Yapılandırma, Kimler Yararlanabilir

Ayrıca Cisco tüketici işletmelerinin bazı yönlerinden çıkacağını ve kalan tüketici işini dört faaliyet alanını desteklemek için yeniden düzenleyeceğini iddia etti. beş temel şirket önceliği – temel yönlendirme, anahtarlama ve hizmetler; işbirliği; mimariler; ve video. Bu yenilikçi ve yapıcı programlarla ilgili olarak, Cisco başkanı ve CEO’su John Chambers, Cisco’nun ağ merkezli platform stratejisini destekleyen kilit, hedefli hareketlerinin Cisco ve hizmet sağlayıcı müşterilerinin tüketiciler için tekliflerini optimize etmesine ve genişletmesine yardımcı olacağını açıklıyor. ağın bu teklifleri sunabilmesini sağlamak.

Eh, daha fazla avantaj veya daha fazla dezavantaj Cisco, temel teknolojisine yeniden odaklanıyor, bu da hedef kuruluşları için daha iyi ağ çözümleri ve hizmetleri sunacağı ve projelerini gerçekleştirmek için daha fazla potansiyel ortaklara sahip olacağı anlamına geliyor. Tıpkı kilo vermek gibi, Cisco da daha iyi kar getirmeyen tüketici işini azaltıyor ve temel teknolojisini geliştiriyor. Dolayısıyla bu açıdan Cisco ve kurumsal için kötü bir haber değil. Ve kişisel tüketiciler için, flip video kamerayı yükseltmenin daha fazla sürprizinin tadını çıkaramasa da, ağ oluşturma inovasyonundan daha fazla avantaj elde edebilirler.

Disbennifit’ten kim daha fazla faydalanacak? Daha az mı yoksa daha fazla mı? Bu yeniden yapılandırma önlemlerinin etkili olup olmamasına veya pratik etkiler getirmesine bağlı mı? Haydi sabırsızlıkla bekliyoruz!

Cisco hakkında

Cisco, ağ ekipmanı tasarlayan ve üreten, ev ve işletme için ağ çözümleri ve hizmetleri sağlayan dünya çapında ağ iletişimi lideridir. Cisco yönlendirici, Cisco anahtarı, Cisco güvenlik duvarı güvenliği vb. gibi ana ürünleri, birçok işletmenin ağ oluşturma sorununu çözmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir