Apple Music’i ücretsiz olarak nasıl edinebilirsiniz?

Apple Music'i ücretsiz olarak nasıl edinebilirsiniz?

Giderlerden tasarruf etmek şu anda birçok hane halkının gündeminin başında geliyor ve Apple Music’i size ücretsiz olarak – en azından bir süreliğine – sağlayan bir denemeye kaydolmak, genel maliyetleri düşürmenin çekici bir yoludur.

Ayrıca en iyi müzik akışı hizmetlerinden birine de erişim elde edeceksiniz: Apple Music, CD ses kalitesinden (16-bit/44.1kHz) gerçek yüksekliğe kadar 75 milyondan fazla parçaya ve çoklu kayıpsız akış seçeneklerine erişmenizi sağlar. -res ses (24 bit/192 kHz’e kadar). Aboneler ayrıca hiçbir ek ücret ödemeden Uzamsal Ses desteği alırlar.

Apple Music içeriği, çevrimdışı çalmak üzere bir cihaza aktarılabilir veya indirilebilir ve ayrıca şarkı ve türe dayalı radyo istasyonları ve küratörlüğünde çalma listeleri de vardır. Ayrıca Apple Music, mevcut iCloud müzik kitaplığınızla entegre olur, böylece Apple Music şarkılarını daha önce iTunes’dan satın aldığınız parçalarla birleştirebilir ve bunları tek bir yerde dinleyebilirsiniz.

Ve tabii ki Apple müzik kitaplığınızı diğer Apple cihazlarıyla eşzamanlayabilir ve en iyi akıllı hoparlörlerde ve hatta en iyi akıllı TV’lerin çoğunda oynatabilirsiniz. Kısacası, Apple Music’i ücretsiz almak istemeniz için pek çok neden var – işte bunu nasıl yapacağınız.

Apple Music’i ücretsiz olarak nasıl edinebilirsiniz?

Sizin için doğru Apple Music planı

Tüm akış hizmetlerinde olduğu gibi, Apple Music, müzik platformunun ana sayfasından (yeni sekmede açılır) erişilebilen hizmetine özel abonelik planları sunar.

En uygun fiyatlı aylık seçenek, yakın zamanda tanıtılan Apple Music Voice Plan’dır (yeni sekmede açılır) ayda 4,99 ABD Doları / 4,99 Sterlin’dir, ancak bu yalnızca Siri aracılığıyla müzik çalmanıza izin verir.

Apple Music’in Öğrenci planı da aylık 5,99$/£4,99 (Apple, Mayıs 2022’de öğrenci planının fiyatını 1$ artırdı), standart müzik planları (yeni sekmede açılır) ise bireyler için 9,99$/9.99$ (veya 99$/£) tutarındadır. 99 yıllık) ve aileler için 14,99 $/14,99 £. Apple One planı, Apple Music, Apple Arcade, iCloud+ ve Apple TV+’ı ayda 14,95 ABD Doları/Sterlin 14,95 ABD Doları karşılığında birleştirir.

Apple üzerinden Apple Music ücretsiz deneme

Apple Music’e yeni aboneyseniz, otomatik olarak ücretsiz olarak bir aylık deneme süresi alırsınız. Şubat 2022’den önce bu ücretsiz deneme üç ay sürdü, bu nedenle şu anda diğer akış hizmetleriyle rekabet etse de eskisi kadar iyi değil.

Ücretsiz denemeyi edinmek için Apple Music’i ziyaret edin ve sağ üst köşedeki “Ücretsiz deneyin”i seçin veya Ses, Öğrenci, Bireysel ve Aile planı seçeneklerinden herhangi birinde “Ücretsiz deneyin”i tıklayın.

Deneme süreniz sona erdiğinde Apple Music için ödeme yapmak istemiyorsanız, aboneliğiniz otomatik olarak yenilenmeden önce aboneliğinizi iptal ettiğinizden emin olmalısınız.

Bunu bir iPhone’da yapmak için Ayarlar’a gidin ve Apple Kimliğinizin bulunduğu üst kısımdaki bölüme tıklayın. Abonelikler üzerine dokunun, iptal etmek istediğinizi bulun ve üzerine dokunun. Ardından, sayfanın altındaki Aboneliği İptal Et’e dokunun.

Verizon aracılığıyla ücretsiz Apple Music

(Resim kaynağı: Verizon/Apple Music)

Verizon Wireless’ın en üst düzey 5G Get More sınırsız planına (hat başına 55 ABD doları) abone olursanız, Apple Music’e ücretsiz bir abonelik verir. Bu plan ayrıca Disney Plus, ESPN Plus ve Hulu gibi diğer avantajların yanı sıra seçtiğiniz Apple Arcade veya Google Play Pass’i de içerir.

Verizon’un daha ucuz 5G Daha Fazla Oyna ve Daha Fazlasını Yap planları (hat başına 45 ABD doları), bu arada Apple Music için 6 aylık bir deneme sunuyor.

Her anlaşmanın ne içerdiği hakkında daha fazla ayrıntı için en iyi Verizon telefon planlarına göz atmayı unutmayın.

Best Buy aracılığıyla altı aylık ücretsiz Apple Music denemesi

Şu anda, yeni aboneler Best Buy (yeni sekmede açılır) aracılığıyla altı aylık ücretsiz bir Apple Music denemesi alabilirler. Bir uyarı, bir Best Buy hesabına kaydolmanız gerektiğidir (ayrıca ücretsiz). Deneme sürümünü “satın aldıktan” sonra, Apple Music uygulamasına girmeniz için bir kod gönderilecektir. Ancak yine de Apple Music uygulamasına kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekecek, bu nedenle sizden ücret alınmadan önce aboneliği iptal ettiğinizden emin olun (devam etmek istediğinize karar vermediğiniz sürece).

Apple ürünleriyle altı aylık Apple Music ücretsiz denemesi

Apple Music altı aylık deneme

(Resim kaynağı: Elma)

Apple Music’in bir aylık ücretsiz deneme sürümünü geliştirmenin bir başka yolu da Apple Store’dan (yeni sekmede açılır) bir Apple ses ürünü satın almaktır. AirPods (2. ve 3. Nesil) ve AirPods Pro ile AirPods Max kulaklıklar dahil olmak üzere Apple kulakiçi satın alımlarının tümü, resmi web sitesi üzerinden satın alındığında altı aylık ücretsiz Apple Music denemesiyle birlikte gelir. Beats ürünleri (ayrıca Apple’a aittir) şu anda yalnızca belirli ürünlerde altı aylık ücretsiz Apple Music deneme sürümü sunmaktadır, bu nedenle satın alma işleminizi tamamlamadan önce kontrol ettiğinizden emin olun.

Shazam üzerinden Apple Music ücretsiz deneme

Shazam'da Apple Music 3 aylık deneme

(Resim kaynağı: Elma)

Standart bir aylık Apple Music denemesini iyileştirmenin başka bir yolu var ve hiçbir şey satın almayı içermiyor. Bu Shazam teklifi zaman zaman geçerlidir ve geçmişte beş aylık Apple Music’i ücretsiz olarak sunmuştur. Şu anda, üç aylık ücretsiz bir teklif var.

Shazam, Siri ve iOS’ta yerleşik olarak bulunan Apple’a ait bir müzik tanımlama hizmetidir. Kullanıcılar, Kontrol Merkezi’ndeki özel bir Shazam düğmesini kullanarak veya yalnızca Siri’ye “bu şarkı nedir” diye sorarak parçaları tanımlayabilir. Kullanıcılar, tüm Shazam parçalarından oluşan özel bir çalma listesine erişmek için Shazam uygulamalarını Apple Music ile bağlayabilir.

MacWorld (yeni sekmede açılır), geçmişte Apple Music denemeleriniz olsa bile başka bir ücretsiz abonelik teklifine hak kazanmak için Shazam’ı kullanabileceğinizi de bildiriyor.

Bunu kendimiz test etmedik, ancak teorik olarak tek yapmanız gereken Shazam’ı iPhone veya iPad’inize indirmek ve ardından Son Shazam’larınız altında ‘Yalnızca Sınırlı Süreli’ teklifini aramak. Şimdi Dene’ye tıkladığınızda mevcut ücretsiz Apple Music deneme teklifine davet edileceksiniz. Kaydolduğunuzda, ücretsiz denemenin biteceği tarihi göreceksiniz ve sizden ücret alınacaktır. Hemen önce iptal etmek için not alın ya da düşük maliyetli Voice planına geçin.

EE ile altı aylık Apple Music ücretsiz denemesi (İngiltere)

Birleşik Krallık’ta EE, yeni ve mevcut müşterilere mobil veri hakkınızı kullanmadan altı aylık ücretsiz Apple Music (yeni sekmede açılır) sunuyor.

Müşteri değilseniz, elbette önce EE ağına kaydolmanız gerekir. Ardından MÜZİK yazıp 150’ye yazın veya My EE’de oturum açın (yeni sekmede açılır) veya My EE uygulamasını indirin (yeni sekmede açılır) ve Plan ve Eklentiler’e, ardından Eklentiler’e, ardından Daha fazla eklenti edinin’e gidin ve ardından size gönderilen talimatları izleyin.

Tüm şartlar ve koşullar ve daha fazla talimat, EE web sitesinde mevcuttur.

Aile Paylaşımı aracılığıyla ek bir Apple Music denemesi nasıl edinilir

Apple Müzik x Primephonic

(Resim kaynağı: Elma)

Genellikle, üç (veya daha fazla) aylık deneme sürenizi bitirdikten sonra, bir yıl kadar bekleseniz bile aynı yöntemi kullanarak daha fazla ay ücretsiz kullanamazsınız. Ancak fazladan üç ay almanın bir püf noktası var – ve Aile Paylaşımı’nı içeriyor.

Bireysel bir Apple Music ücretsiz deneme sürümü alarak başlayın, ardından deneme sürenizin sonuna doğru iCloud’un Ayarlar bölümünde Aile Paylaşımı’nı ayarlayın.

Ardından, hizmete katılması için başka bir aile üyesini (veya birden çok aile üyesini) davet edin. Kaydolduktan sonra, Apple Music ücretsiz denemesinden de yararlanabilirler – ancak işin püf noktası, bunu yaptıklarında, daha önce sahip olsalar bile aile grubundaki diğer herkesin ücretsiz deneme sürümüne sahip olmalarıdır. bir birey olarak. Zeki, ha?

Bu ücretsiz denemelerden birinden yararlanırsanız, Spotify çalma listelerini Apple Music’e nasıl aktaracağınızı öğrenmeyi unutmayın ve en sevdiğiniz parçaların hakkını verebilmek için en iyi audiophile kulaklıkları kontrol ettiğinizden emin olun.

Bugünün en iyi kulaklık fırsatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.