Amazon’da Starz nasıl iptal edilir

Amazon'da Starz nasıl iptal edilir

Amazon’da Starz’ı nasıl iptal edeceğinizi bilmek ister misiniz? Doğru yere geldiniz. Adım adım kılavuzumuz, Amazon’da Starz’ı iptal etme sürecinde size yol gösterecektir.

Starz, kablo sağlayıcınız veya Amazon Prime Video Kanalları aracılığıyla abone olabileceğiniz birinci sınıf bir ağdır. Outlander, Power serisi (Book IV: Force dahil), The Girlfriend Experience ve en yeni eklenti, pro güreş dramedy Heels dahil olmak üzere bir dizi popüler ve beğenilen orijinal şova ev sahipliği yapıyor. Ve Starz, en yeni hitlerden klasik komedilere kadar lisanslı filmler taşır.

Starz, yeni kullanıcılara aylık 8,99 ABD Doları tutarında bir aylık abonelik taahhüt etmeden önce tekliflerini kontrol etme şansı veren bir haftalık ücretsiz deneme sunuyor.

Bu ucuz değil ve aylık akış faturası gerçekten artabilir. İster ücretsiz denemeyi iptal ediyor ister daha uzun vadeli bir aboneliği sonlandırıyor olun, Starz on Amazon’u nasıl iptal edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Amazon Prime Video Kanallarında Starz nasıl iptal edilir

1. Amazon.com’a gidin (yeni sekmede açılır) ve hesap bilgilerinizle giriş yapın.

2. Site başlığının sağ üst kısmındaki “Hesap ve Listeler”e tıklayın.

(Resim kaynağı: Amazon)

3. “Üyelikler ve Abonelikler”e gidin ve ardından “Ana Video Kanalları”nı tıklayın.

Amazon'da Starz nasıl iptal edilir: 3. Adım

(Resim kaynağı: Amazon)

4. Starz bölümünde “Kanalı İptal Et”i tıklayın.

Amazon'da Starz nasıl iptal edilir: Adım 4

(Resim kaynağı: Amazon)

5. Şimdi, Starz muhtemelen daha sonra iptal etmek için bir anlaşma veya hatırlatıcı sunarak fikrinizi değiştirmeye çalışacaktır. Şimdi iptal etmek istiyorsan, kararlı ol. “Aboneliğimi iptal et”i tıklayın.

Amazon'da Starz nasıl iptal edilir: Adım 5

(Resim kaynağı: Amazon)

6. Starz neden iptal ettiğinizi soracaktır. Nedenlerden birini seçin, hangisi olduğu önemli değil. Bizim durumumuzda “Cevap vermemeyi tercih et”i seçtik.

Amazon'da Starz nasıl iptal edilir: 6. Adım

(Resim kaynağı: Amazon)

7. Kanallar hesap ayarları sayfasına geri döneceksiniz. Bitiş tarihini kontrol ederek Starz’ın iptal edildiğini onaylayın.

Ve tüm bunlardan sonra fikrinizi değiştirdiyseniz, kanalı yeniden başlatmaya ve aboneliğinizi sürdürmeye karar verebilirsiniz.

Ayrıca Showtime’ın nasıl iptal edileceğine dair talimatlarımız da var.

Bugünün en iyi Amazon Fire TV Stick 4K fırsatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir