2020’de Çıkacak Olan 10 Özel SUV Otomobil

2019 yılını yarıladık ve bir sonraki sene yollara çıkacak araçları şimdiden merak etmeye başladık. Bu kapsamda 2020 yılında çıkacak olan 10 özel SUV Otomobil modelini bir araya topladık. Bu araçlar arasında halihazırda tanıtımı yapılmış olanlar var. Bazıları ise prototip haliyle testleri devam eden ve önümüzdeki yıl tanıtılacak olan araçlardan oluşuyor.

1- Aston Martin DBX

Premium SUV Otomobil dünyasına İngiliz üretici Aston Martin’de DBX modeliyle dahil olacak. Uzun süredir çalışması yürütülen bu aracın Sonbahar’da tanıtımının yapılması ve 2020 yılında kullanıcıyla buluşması bekleniyor. Büyük bir ihtimal 6 litre W12 motorla satışa sunulacak. İlerleyen zamanda 4 litrelik turbo dizel seçeneğine de yer verilebilir.

Aston Martin DBX Resim Galerisi

2- BMW X6 MK3

Premium Coupe SUV dünyasının öncüsü sayılan BMW X6’nın üçüncü jenerasyonu önümüzdeki yıl yollara çıkacak. Güncel X5 ile birçok parça da ortak noktaya sahip olacak aracın tanıtımı Eylül ayında yapılabilir.

BMW X6 MK3 Resim Galerisi

3- Mercedes GLB

GLA’nın pabucunu dama atacak olan GLB, önümüzdeki yıl Türkiye yollarına çıkacak. 7 koltuklu yapısı ve geniş iş mekanıyla Premium B kompakt SUV dünyasında çağ açacak olan GLB’yi merakla bekliyoruz.

Mercedes GLB Resim Galerisi

4- Makyajlı Audi Q7

Bir süredir yollarda olan ikinci nesil Audi Q7 yüzünü değiştirecek. Çalışmaları devam eden makyajlı Q7’yi 2020 yılından itibaren Türkiye yollarında göreceğiz.

Makyajlı Audi Q7 Resim Galerisi

5- Audi Q4

Audi’nin Coupe SUV ailesi iyice genişliyor. Son olarak Q8’in gelmesinden sonra alt sınıflara da ağırlık veren Alman üretici şimdi de kompakt SUV olarak Audi Q4’ü üretiyor. Çalışmaları devam eden araçla 2020 yılı içerisinde buluşacağız.

Audi Q4 Resim Galerisi

6- Volkswagen T-Roc Cabriolet

Volkswagen SUV ailesinin en küçük modellerinden T-Roc ülkemizde satışa sunulmuştu. Akabinde Radlı performans versiyonu tanıtıldı. Şimdi ise daha özgürlükçü ruha sahip T-Roc Cabriolet kullanıcılarla buluşacak. Aracın çalışmaları devam ediyor. 2020 yılı içerisinde fiyatlanması bekleniyor.

Volkswagen T-Roc Cabriolet Resimleri

7- Nissan Juke MK2

Juke, kimi kullanıcılar tarafından çok beğenildi kimi kullanıcılarca da nefret edildi. Fakat Nissan SUV ailesinin çok satan modellerinden birisi oldu. Japon firma da bu talebi boş bırakmıyor ve ikinci nesil Juke’u hazırlamaya devam ediyor. Kendisiyle 2020 yılında tanışmış olacağız.

Nissan Juke MK2 Resimleri

8- Ford Kuga MK3

Yeni Kuga yakın zaman öncesinde tanıtılmıştı. Aracın Avrupa detayları yeni şekillenmeye başladı. Ülkemiz için ise henüz bilgi aktarılmadı. 2020 yılında bu araç Türkiye yollarında buluşacak.

Ford Kuga MK3 Resimleri

9- Kia Soul MK3

Kia’nın crossover SUV modellerinden birisi olan Soul üçüncü jenerasyonu tanıtılmıştı. Agresif ön farları ve yeni donanımlarıyla göz dolduran bu araç 2020 yılından itibaren Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Kia Soul MK3 Resimleri

10- Mazda CX-30

Mazda yakın zamanda öncesinde SUV modellerine bir yenisi daha eklendi. Mazda CX-30, Euro 6d-TEMP uyumlu benzinli ve dizel motor seçenekleriyle Mart ayında tanıtılmıştı. Fakat Türkiye detayları ortaya çıkmadı. Büyük bir ihtimal bu araçta 2020 yılından itibaren ülkemizde satışa sunulacak.

Mazda CX-30 Resimleri

Yazar Modem

Modem Arayüz Geliştirme Programlama. 192.168.1.1 Modem arayüz giriş ve WiFi Şifre Değiştirme.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir